HurriCount Mathitude
Rozšírenie hry HurriCount bude pre každého hráča vzrušujúcou výzvou! Rozšírenie Hurricount Mathitude obsahuje náročnejšie karty, ktoré môžu byť postupne pridávané k balíku základnej hry Hurricount. Pridaním nových a náročnejších kariet sa hra stáva zaujímavejšou a pomáha deťom získať komplexnejšie matematické schopnosti. Pravidlá hry Hurricount Mathitude sú totožné s pravidlami základnej verzie Hurricount, okrem novej karty chameleóna.Originálne postavičky zvieratiek - žabky, vtáčiky a ježkovia - ostávajú v hre. Oproti pôvodnej verzii však môžu byť na kartičkách aj viaceré druhy spolu. Na jednej karte tak môžete nájsť niekoľko ježkov, žabiek a vtáčikov súčasne.Zaujímavé sú aj nové karty s podmienkami. Podmienky sú komplexnejšie a náročnejšie.Do hry vstupuje aj nová postava - zradný chameleón, ktorý otestuje pozornosť všetkých hráčov!Náročnosť hrania s jednotlivými kartami je označená čiarkami v rohu každej karty. Najlepšie je, ak pridávame nové karty do hry postupne, počnúc najjednoduchšími kartami s jednou čiarkou. Karty môžete buď pridávať k pôvodnej verzii hry alebo hrať s celým novým balíkom samostatnú hru (10+).
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10-15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Rozšírenie hry HurriCount bude pre každého hráča vzrušujúcou výzvou!

Rozšírenie Hurricount Mathitude obsahuje náročnejšie karty, ktoré môžu byť postupne pridávané k balíku základnej hry Hurricount. Pridaním nových a náročnejších kariet sa hra stáva zaujímavejšou a pomáha deťom získať komplexnejšie matematické schopnosti.

Pravidlá hry Hurricount Mathitude sú totožné s pravidlami základnej verzie Hurricount, okrem novej karty chameleóna.
Originálne postavičky zvieratiek - žabky, vtáčiky a ježkovia - ostávajú v hre. Oproti pôvodnej verzii však môžu byť na kartičkách aj viaceré druhy spolu. Na jednej karte tak môžete nájsť niekoľko ježkov, žabiek a vtáčikov súčasne.
Zaujímavé sú aj nové karty s podmienkami. Podmienky sú komplexnejšie a náročnejšie.
Do hry vstupuje aj nová postava - zradný chameleón, ktorý otestuje pozornosť všetkých hráčov!
Náročnosť hrania s jednotlivými kartami je označená čiarkami v rohu každej karty. Najlepšie je, ak pridávame nové karty do hry postupne, počnúc najjednoduchšími kartami s jednou čiarkou. Karty môžete buď pridávať k pôvodnej verzii hry alebo hrať s celým novým balíkom samostatnú hru (10+).

Obsah hry:

46 kariet so zvieratkami
34 kariet s podmienkami
pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
10-15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje