Multimany
Multimany je jedinečná hra svojho druhu, ktorá pomáha deťom oboznámiť sa s matematickou funkciou násobenie. Vďaka metóde vyvinutej jedinečným spôsobom hra „Multimany“ jednoducho, štrukturovane a názorne pomáha deťom porozumieť základom násobenia. Cieľom hry je «stavanie budov» pozostávajúcich z dvoch kariet uložených na seba tak, aby sme získali vopred stanovený počet okien. Deti sa naučia násobiť bez nudného bifľovania. Vďaka hre Multimany násobenie nielen vidíte, ale môžte ho aj chytiť vo forme kartičiek. Práve toto výrazne pomáha pochopiť násobenie. Hra obsahuje karty s obrázkami domov, ktorých okná sú transparentné, a práve v tom to je základný trik hry Multimany. Umiestnením karty s dvomi oknami na kartu s tromi oknami, získame na preložených kartách okien 6. Takto si deti jednoducho zapamätajú, že 2x3=6. Obrázky domov sú pestré a neobvyklé, deti určite na nich upútajú zaujímavé detaily. Hra môže byť hraná rôznymi spôsobmi, úroveň obtiažnosti môže byť prispôsobená tak, aby vyhovovala potrebám a doterajším znalostiam dieťaťa. Hranie hry Multimany je zaujímave pre začiatočníkov v násobení, ale aj pre tých, ktorí ho už ovládajú. Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov. V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band. Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band? Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Multimany je jedinečná hra svojho druhu, ktorá pomáha deťom oboznámiť sa s matematickou funkciou násobenie. Vďaka metóde vyvinutej jedinečným spôsobom hra „Multimany“ jednoducho, štrukturovane a názorne pomáha deťom porozumieť základom násobenia.

Cieľom hry je «stavanie budov» pozostávajúcich z dvoch kariet uložených na seba tak, aby sme získali vopred stanovený počet okien. Deti sa naučia násobiť bez nudného bifľovania. Vďaka hre Multimany násobenie nielen vidíte, ale môžte ho aj chytiť vo forme kartičiek. Práve toto výrazne pomáha pochopiť násobenie.

Hra obsahuje karty s obrázkami domov, ktorých okná sú transparentné, a práve v tom to je základný trik hry Multimany. Umiestnením karty s dvomi oknami na kartu s tromi oknami, získame na preložených kartách okien 6. Takto si deti jednoducho zapamätajú, že 2x3=6.

Obrázky domov sú pestré a neobvyklé, deti určite na nich upútajú zaujímavé detaily.

Hra môže byť hraná rôznymi spôsobmi, úroveň obtiažnosti môže byť prispôsobená tak, aby vyhovovala potrebám a doterajším znalostiam dieťaťa. Hranie hry Multimany je zaujímave pre začiatočníkov v násobení, ale aj pre tých, ktorí ho už ovládajú.

Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov.

V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band.

Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band?

  1. Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný.
  2. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia.
  3. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností.
  4. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje