Zoolphabet
Zoolphabet pomáha pri naučení sa písmen abecedy a pri čítaní prvých slov. Učenie sa anglickej abecedy nikdy nebolo jednoduchšie! Aby si deti si mohli zahrať hru Zoolphabet, nemusia ešte poznať písmená - táto zručnosť prichádza prirodzene ako dôsledok hrania hry. Avšak aj deti, ktoré už písmená poznajú, si túto hru užijú. V ich prípade hra rozvíja pamäť a schopnosť hláskovať. Ak sa Vaše dieťa už začalo učiť angličtinu, hra bude preň výborným doplnkom na precvičovanie. Hraním Zoolphabet dieťa pomenúva a spoznáva písmená a hláskuje nové slová. Deti, takisto ako dospelí, sa potešia obrázkom roztomilých zvierat na kartách, ktoré zároveň motivujú k ďalšej hre a zapamätaniu si písmen a ich správnej výslovnosti. Existuje niekoľko verzií pre hru, v závislosti od úrovní jazykových znalostí hráčov. Pokročilí hráči vďaka náročnejším verziám dosiahnu zlepšenie slovnej zásoby.   Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov. V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band. Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band? Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
10-20 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Zoolphabet pomáha pri naučení sa písmen abecedy a pri čítaní prvých slov.

Učenie sa anglickej abecedy nikdy nebolo jednoduchšie! Aby si deti si mohli zahrať hru Zoolphabet, nemusia ešte poznať písmená - táto zručnosť prichádza prirodzene ako dôsledok hrania hry.

Avšak aj deti, ktoré už písmená poznajú, si túto hru užijú. V ich prípade hra rozvíja pamäť a schopnosť hláskovať.

Ak sa Vaše dieťa už začalo učiť angličtinu, hra bude preň výborným doplnkom na precvičovanie. Hraním Zoolphabet dieťa pomenúva a spoznáva písmená a hláskuje nové slová. Deti, takisto ako dospelí, sa potešia obrázkom roztomilých zvierat na kartách, ktoré zároveň motivujú k ďalšej hre a zapamätaniu si písmen a ich správnej výslovnosti.

Existuje niekoľko verzií pre hru, v závislosti od úrovní jazykových znalostí hráčov. Pokročilí hráči vďaka náročnejším verziám dosiahnu zlepšenie slovnej zásoby.

 

Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov.

V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band.

Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band?

  1. Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný.
  2. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia.
  3. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností.
  4. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
10-20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje