Multibloom
Multibloom je zábavná hra pre deti a dospelých. Ponúka množstvo zábavy, ale aj možnosť naučiť sa celú násobilku. Zasaď kvet, vypestuj si záhon a predávaj kvety! Hráči si pri tejto hre vyskúšajú vlastné podnikanie s kvietkami: musia sa rozhodnúť, ktoré kvety vysadia, následne sa o nich starajú a chránia ich pred škodcami a v závere ich musia predať s čo najvyšším ziskom. Počas hry sa tak naučia násobilku prirodzeným spôsobom, nie mechanickým memorovaním. Určené pre vek od 9 rokov (možnosť hry zjednodušenej verzie s deťmi od 7 rokov) Hra trvá 20-30 minút   Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov. V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band. Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band? Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
15,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Multibloom je zábavná hra pre deti a dospelých. Ponúka množstvo zábavy, ale aj možnosť naučiť sa celú násobilku.

Zasaď kvet, vypestuj si záhon a predávaj kvety!

Hráči si pri tejto hre vyskúšajú vlastné podnikanie s kvietkami: musia sa rozhodnúť, ktoré kvety vysadia, následne sa o nich starajú a chránia ich pred škodcami a v závere ich musia predať s čo najvyšším ziskom. Počas hry sa tak naučia násobilku prirodzeným spôsobom, nie mechanickým memorovaním.

Určené pre vek od 9 rokov (možnosť hry zjednodušenej verzie s deťmi od 7 rokov)

Hra trvá 20-30 minút

 

Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov.

V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band.

Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band?

  1. Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný.
  2. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia.
  3. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností.
  4. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Obsah hry:

* 96 kariet kvetov
* 36 kariet zákazníkov
* 5 zavádzacích kariet
* pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Hodnotenie hry
Renata
18.1.2018
Jednoducha hra, ktoru hrame s detmi od ich 5tich rokov. Do cca 6tich rokov je potrebne dietatu pomahat relativne dost, ale casom naozaj intuitivne prichadzaju na logiku nasobenia a delenia. Tato hra patri k celkom oblubenym. Jediny problem je s 1 speci kartou (The biggest flower bed), ktorej pouzitie je otazne.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje