Trafficars
Karty Trafficars umožňujú hrať až tri rôzne hry. Ktorá sa stane vašou obľúbenou? V hre Trafficars sa dieťa stane dopravným policajtom. Jeho úlohou bude zamedziť vytvoreniu automobilovej zápchy. K tomu potrebuje dôvtip, vynaliezavosť a ešte niečo iné... Hraním Trafficars si deti osvoja čísla od 1 do 50 a naučia sa porovnávať dvojciferné čísla. Hra pomáha pochopiť pojmy interval a rozdiel, deti sa učia matematiku jednoducho a dobrovoľne počas vzrušujúcej hry. Hra ponúka viac verzií hrania, od jednoduchej po zložitú. Dokonca aj deti, ktoré doposiaľ poznajú len čísla od 1 do 10, hru využijú. Pravidlá pre začiatočníkov postupne pridávajú do hry dvojmiestne čísla. Čím náročnejšou sa hra stáva, tým väčší záujem u hráčov vyvoláva a detskí hráči sa viac naučia. Trafficars aktivuje logické a strategické myslenie, spolu so schopnosťou posúdenia situácie niekoľko ťahov vopred a predvídania aktivity spoluhráčov. Vďaka tomu je atraktívna aj pre staršie deti a dospelých. Hra obsahuje karty s obrázkami rôznych automobilov, z ktorých každý je iný. Karty sú označené číslom a tiež maju zaznačené toto číslo v počte bodiek, ktoré pomáhajú mladším hráčom pochopiť rozdiely v dvojciferných číslach, napríklad 13 a 31. Hra okrem kariet s bežnými autami obsahuje tiež karty so špeciálnymi autami, ako napríklad sanitka, policajné auto, či príves. Každé zo špeciálnych áut má svoje špeciálne vlastnosti, ktoé do náročnejších verzií hry pridávajú viac zábavy a napätia. Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov. V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band. Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band? Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
10,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Karty Trafficars umožňujú hrať až tri rôzne hry. Ktorá sa stane vašou obľúbenou?

V hre Trafficars sa dieťa stane dopravným policajtom. Jeho úlohou bude zamedziť vytvoreniu automobilovej zápchy. K tomu potrebuje dôvtip, vynaliezavosť a ešte niečo iné...

Hraním Trafficars si deti osvoja čísla od 1 do 50 a naučia sa porovnávať dvojciferné čísla. Hra pomáha pochopiť pojmy interval a rozdiel, deti sa učia matematiku jednoducho a dobrovoľne počas vzrušujúcej hry.

Hra ponúka viac verzií hrania, od jednoduchej po zložitú. Dokonca aj deti, ktoré doposiaľ poznajú len čísla od 1 do 10, hru využijú. Pravidlá pre začiatočníkov postupne pridávajú do hry dvojmiestne čísla. Čím náročnejšou sa hra stáva, tým väčší záujem u hráčov vyvoláva a detskí hráči sa viac naučia.

Trafficars aktivuje logické a strategické myslenie, spolu so schopnosťou posúdenia situácie niekoľko ťahov vopred a predvídania aktivity spoluhráčov. Vďaka tomu je atraktívna aj pre staršie deti a dospelých.

Hra obsahuje karty s obrázkami rôznych automobilov, z ktorých každý je iný. Karty sú označené číslom a tiež maju zaznačené toto číslo v počte bodiek, ktoré pomáhajú mladším hráčom pochopiť rozdiely v dvojciferných číslach, napríklad 13 a 31.

Hra okrem kariet s bežnými autami obsahuje tiež karty so špeciálnymi autami, ako napríklad sanitka, policajné auto, či príves. Každé zo špeciálnych áut má svoje špeciálne vlastnosti, ktoé do náročnejších verzií hry pridávajú viac zábavy a napätia.

Príbeh hier The Brainy Band začal, keď sa jeden výnimočný otec a psychológ začal venovať vzdelávaniu detí v rannom a predškolskom veku. Ako to už chodí, myšlienka založiť rozvojový klub pre deti predškolského veku prišla, keď sa stal otcom. Klub založil pre syna a jeho kamarátov.

V klube vznikalo mnoho nápadov a hier zameraných na zábavné vzdelávanie detí v matematike a logike. Hry sa postupne zdokonaľovali až vzniklo vydavateľstvo The Brainy Band.

Prečo majú rodičia, deti a učitelia radi hry The Brainy Band?

  1. Pri tvorbe hier sa kladie veľký dôraz na prirodzený záujem detí. Edukačný proces je jednoduchý a zábavný.
  2. Vysoká účinnosť vzdelávacieho procesu. Keď dieťa prejavuje záujem, intenzita učenia je exponencionálne vyššia. Detí sa hrajú a ani si neuvedomia, že sa učia.
  3. Pravidlá hier sú flexibilné a tak sa dajú prispôsobovať rôznemu veku, či zručnostiam detí. Získané zručnosti sú trvalého charakteru. Dieťa sa postupne zdokonaľuje a stáva sa majstrom nových konceptov a zručností.
  4. Hry sú jednoduché na pochopenie a použitie. Nezaberú veľa miesta, takže ich môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek.
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje