Jan Žižka: Zrod vojevůdce
Jan Žižka je prístupná, históriou inšpirovaná hra pre 1-4 hráčov, odohrávajúca sa v kulisách stredovekého Českého kráľovstva na pomedzí 14. a 15. storočia. Každý z hráčov sa stane vodcom skupiny ozbrojencov, putujúcich po meniacom sa hernom prostredí, ktoré obsahuje priehršť možností, ako si hru užiť (sandbox). Je len na vás, akú cestu si zvolíte. Budete obliehať hrady, pomáhať mníchom, užívať si poľovačku, zápoliť na turnajoch, alebo si radšej zahráte kocky v miestnej hospůdce? Samotné kocky sú dôležité aj pre hernú mechaniku, nie len pri hazardných krčmových kratochvíľach. V priebehu hry budete získavať nových členov vašej posádky. Každý z vašich spolubojovníkov má svoje vlastné, špecifické schopnosti. Vďaka implementácii mravného systému sa vaše rozhodnutia nemusia vždy pozdávať každému z členov družiny, čo môže mať vplyv na herný úspech, či neúspech. Budú vám kocky naklonené?    
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
45-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Jan Žižka je prístupná, históriou inšpirovaná hra pre 1-4 hráčov, odohrávajúca sa v kulisách stredovekého Českého kráľovstva na pomedzí 14. a 15. storočia.

Každý z hráčov sa stane vodcom skupiny ozbrojencov, putujúcich po meniacom sa hernom prostredí, ktoré obsahuje priehršť možností, ako si hru užiť (sandbox). Je len na vás, akú cestu si zvolíte. Budete obliehať hrady, pomáhať mníchom, užívať si poľovačku, zápoliť na turnajoch, alebo si radšej zahráte kocky v miestnej hospůdce? Samotné kocky sú dôležité aj pre hernú mechaniku, nie len pri hazardných krčmových kratochvíľach. V priebehu hry budete získavať nových členov vašej posádky. Každý z vašich spolubojovníkov má svoje vlastné, špecifické schopnosti. Vďaka implementácii mravného systému sa vaše rozhodnutia nemusia vždy pozdávať každému z členov družiny, čo môže mať vplyv na herný úspech, či neúspech. Budú vám kocky naklonené?

 

 

Obsah hry:

1 hracia doska, 99 kariet, 22 malých kariet, 7 malých kariet, 10 unikátnych kociek, 4 miniatúry a 8 plastových žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
45-60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Petr Vojtěch, Jindřich Pavlásek
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje