Klub ztroskotanců
Viete ako sa má správať správny viktoriánsky gentleman? Mal by sa starať o svoj majetok, zúčastňovať sa bohatých hostín, robiť dojem dôležité osobnosti. V skratke, mal by byť neznesiteľne nudný. To ale mladých gentlemanov z tajného Klubu stroskotancov nebaví. Preto je čas na trošku zábavy, ktorá bude samozrejme presným opakom gentlemanských pravidiel. Snažte sa čo najviac uraziť vznešenú spoločnosť. Súťažíte v troch disciplínach, snažíte sa rozflákať svoj majetok, stratiť vo voľbách čo najviac hlasov, alebo rozhnevať čo najviac dôležitých osobností. Disciplíny môžete medzi sebou rôzne kombinovať, o to ťažšie však bude vyhrať. Hra Klub ztroskotanců je voľným pokračovaním obľúbenej hry Dědictví. Viete ju zahrať samostatne, alebo ju skombinovať s Dedičstvom, čo prinesie ešte viacej zábavy. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
34,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Viete ako sa má správať správny viktoriánsky gentleman? Mal by sa starať o svoj majetok, zúčastňovať sa bohatých hostín, robiť dojem dôležité osobnosti. V skratke, mal by byť neznesiteľne nudný. To ale mladých gentlemanov z tajného Klubu stroskotancov nebaví. Preto je čas na trošku zábavy, ktorá bude samozrejme presným opakom gentlemanských pravidiel. Snažte sa čo najviac uraziť vznešenú spoločnosť. Súťažíte v troch disciplínach, snažíte sa rozflákať svoj majetok, stratiť vo voľbách čo najviac hlasov, alebo rozhnevať čo najviac dôležitých osobností. Disciplíny môžete medzi sebou rôzne kombinovať, o to ťažšie však bude vyhrať.

Hra Klub ztroskotanců je voľným pokračovaním obľúbenej hry Dědictví. Viete ju zahrať samostatne, alebo ju skombinovať s Dedičstvom, čo prinesie ešte viacej zábavy. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vladimír Suchý
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje