Kniha EXIT - Zápisník 29
Úniková hra EXIT - Zápisník 29 je kniha plná hádaniek, záhad a rébusov. 28 dní sa pracovalo na prísne tajnom projekte náleziska a celých 28 dní sa nepodarilo nič nájsť. Lenže 29. deň sa všetko zmenilo. Tím archeológov zmizol a jediné čo sa na mieste našlo je zápisník, z ktorého budete vychádzať. Kniha je prepojená s webovou aplikáciou, vďaka ktorej bude váš zážitok nezabudnuteľný. Pri riešení budete do knihy písať, kresliť, ohýbať listy, strihať a trhať. Opakované hranie nie je, bohužiaľ, možné. Kniha obsahuje náročnejšie rébusy a je určená pre skúsenejších riešiteľov.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Úniková hra EXIT - Zápisník 29 je kniha plná hádaniek, záhad a rébusov. 28 dní sa pracovalo na prísne tajnom projekte náleziska a celých 28 dní sa nepodarilo nič nájsť. Lenže 29. deň sa všetko zmenilo. Tím archeológov zmizol a jediné čo sa na mieste našlo je zápisník, z ktorého budete vychádzať.

Kniha je prepojená s webovou aplikáciou, vďaka ktorej bude váš zážitok nezabudnuteľný.

Pri riešení budete do knihy písať, kresliť, ohýbať listy, strihať a trhať. Opakované hranie nie je, bohužiaľ, možné. Kniha obsahuje náročnejšie rébusy a je určená pre skúsenejších riešiteľov.Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje