Mačka vo vreci lepšia než Black Friday

Mačka vo vreci je výmysel, ktorým vám radi spríjemníme hravé chvíle. A osviežime ich prekvapením - nebudete vedieť, čo presne vás čaká. Zároveň je mačka výhodná, každá zaručuje hry najmenej dvakrát tak hodnotné, než jej cena :)

Chceli sme obdobie zliav poňať inak. Hravo. Aby tým hlavným nebolo naháňanie sa za (často pofidérne tvorenými) percentuálnymi zľavami. Veď o čo najlepšie ceny sa snažíme stále, no nastavujeme ich tak, aby sme vám zároveň dokázali prinášať ten krásny hravý svet dlhodobo.

A prisnili sa nám (naozaj doslovne, náš Paťo prišiel s nápadom zo sna) mačky vo vreci. Možnosť priniesť ľuďom hry, ktoré by si možno inak nevšimli. Darovať prekvapenie, príjemný moment malinkého napätia... čo bude v balíčku?! Jedinou navigáciou je pomôcka v poznámke, ktorú nám napíšete; či je hra pre dieťa, rodinu, na párty alebo ostrieľaného hráča.

A zároveň prinášame tieto prekvapenia bezpečné, každý dostane pekné hry v hodnote oveľa vyššej, než zaplatí. Ak by sa náhodou stalo, aj keď šance sú malé, že nejakú z hier už máte, isto z nej bude pekný darček.

Tak čo, trúfnete si? Zveríte sa nám? Vyberiete si červenú kocku?

 

Tešíme sa na vymýšľanie komu sa čo môže hodiť. 

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje