Magický labyrint
Táto pekná rodinná hra je momentálne nedostupná v českej verzii. Ponúkame Vám preto nemeckú verziu. Hra je jazykovo nezávislá a neobsahuje žiadne texty. Slovenské pravidlá ku hre si môžete stiahnuť. Krásna detská a rodinná hra, v ktorej záleží na pamäti, taktike a aj šťastí. Zaujímavý mechanizmus bol odmenený cenami vo viacerých krajinách. Pod povrchom je skrytá sieť drevených dielikov, zábran. Z vrecúška sa vytiahne jeden zo symbolov hracej plochy a hráči sa k nemu snažia dostať figúrkami. Tie majú zo spodnej strany guľôčku a v sebe magnet. Ak sa chcete pohnúť na ploche niekam, kde pod ňou stojí v ceste zábrana, guľôčka padne a musíte začínať odznova. Pamätať si rozmiestnenie dielikov je kľúčové (pre každú hru je možné rozostaviť ich inak).
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
25,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Táto pekná rodinná hra je momentálne nedostupná v českej verzii. Ponúkame Vám preto nemeckú verziu. Hra je jazykovo nezávislá a neobsahuje žiadne texty. 10197,"" target="_blank" rel="noopener">Slovenské pravidlá ku hre si môžete stiahnuť.

Krásna detská a rodinná hra, v ktorej záleží na pamäti, taktike a aj šťastí. Zaujímavý mechanizmus bol odmenený cenami vo viacerých krajinách.

Pod povrchom je skrytá sieť drevených dielikov, zábran. Z vrecúška sa vytiahne jeden zo symbolov hracej plochy a hráči sa k nemu snažia dostať figúrkami. Tie majú zo spodnej strany guľôčku a v sebe magnet. Ak sa chcete pohnúť na ploche niekam, kde pod ňou stojí v ceste zábrana, guľôčka padne a musíte začínať odznova. Pamätať si rozmiestnenie dielikov je kľúčové (pre každú hru je možné rozostaviť ich inak).

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dirk Baumann
Rok vydania:
2009
Užitočné odkazy:
Hodnotenie hry
Pipa
3.1.2018
Krásna hra, kvalitne prevedenie, je to cele na pamät, male deti to velmi baví. U nas zaujala aj 4 ročného i 8 ročnú, dospeli sa zabavia s detmi tiez.
Jakub Celušák
5.6.2012
Princíp tejto hry je vysvetlení v jej popise, musím uznať že ide o veľmi originálny spôsob ako v doskovej hre vytvoriť neviditeľné steny. Opakovateľnosť hrania je skvelá. Keďže jednotlivé bloky stien sa dajú v podzemnom pláne labyrintu ľubovolne vymieňať. Takmer na každom hracom dieliku je symbol, takže časom ide v hre o zapamätanie si správnej cesty po správnej kombinácii symbolov. Ešte raz, úžasný systém.
2 Hodnotenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje