Malé velké galaxie: Do neznáma
Malé velké galaxie: Do neznáma je rozšírenie k peknej kockovej hre Malé velké galaxie. V tomto rozšírení nájdete nové prvky ako napríklad pilotov potrebných na riadenie lodí so špeciálnymi schopnosťami, môžete sa vydať ďalej a objavovať nekonečný vesmír pomocou svojich vylepšených lodí. Taktiež na vás čakajú nové karty tajných misií.  V tejto dotlači chýba karta počítadla bodov (nemá to zásadný vplyv na hru). Vyjadrenie vydavateľa (REXhry) ku chýbajúcemu komponentu: ,,Po čase se nám bohužel opět vloudil šotek do jedné z našich her, a to do právě vydaného dotisku rozšíření Do neznáma pro Malé velké galaxie. Naštěstí tím, co chybí, není žádná komponenta se zásadním vlivem na hru, ale je to karta s počítadlem bodů, příjemnou vychytávkou do hry. Zjišťujeme, jak se to stalo, nechali jsme to tisknout ze stejných dat jako minule. Za chybu se omlouváme a zapracujeme na nápravě. Plánujeme vystavit pro teď pdf s počítadlem a nějaká počítadla i natisknout, ale buďte prosím chvíli trpěliví, díky!"
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
20,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Malé velké galaxie: Do neznáma je rozšírenie k peknej kockovej hre Malé velké galaxie. V tomto rozšírení nájdete nové prvky ako napríklad pilotov potrebných na riadenie lodí so špeciálnymi schopnosťami, môžete sa vydať ďalej a objavovať nekonečný vesmír pomocou svojich vylepšených lodí. Taktiež na vás čakajú nové karty tajných misií. 

V tejto dotlači chýba karta počítadla bodov (nemá to zásadný vplyv na hru).

Vyjadrenie vydavateľa (REXhry) ku chýbajúcemu komponentu: ,,Po čase se nám bohužel opět vloudil šotek do jedné z našich her, a to do právě vydaného dotisku rozšíření Do neznáma pro Malé velké galaxie. Naštěstí tím, co chybí, není žádná komponenta se zásadním vlivem na hru, ale je to karta s počítadlem bodů, příjemnou vychytávkou do hry. Zjišťujeme, jak se to stalo, nechali jsme to tisknout ze stejných dat jako minule. Za chybu se omlouváme a zapracujeme na nápravě. Plánujeme vystavit pro teď pdf s počítadlem a nějaká počítadla i natisknout, ale buďte prosím chvíli trpěliví, díky!"

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2017
Užitočné odkazy:
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
30,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje