Milostný dopis
Zábavná kartová hra so svižným herným mechanizmom. Ako oddaný ctiteľ krásnej princezny sa snažíte doručiť svoj milostný list. Nie ste však jediný, kto ju chce získať. Princezná je bohužiaľ zatvorená v paláci a list jej nemôžete odovzdať priamo. Musíte preto využiť pomoc iných a dúfať, aby sa vaše vyznanie dostalo k princeznej ako prvé. Hra, ktorá odpovedá na otázku, či je možné navrhnúť skvelú hru s menším množstvom kariet. A tá odpoveď znie: "Jednoznačne áno!". Určená je 2 až 6 hráčom, okrem kariet potrebujete na hranie trochu ochoty riskovať, schopnosti blafovať, pamäť, dedukciu a samozrejme šťastie. Celá hra trvá okolo 15 - 20 minút. Každý z hráčov začína s jednou kartou na ruke (jedna karta sa v každej hre odloží tajne nabok, aby až do konca ostávalo napätie). Keď je hráč na ťahu, vezme si ďalšiu kartu a jednu z dvoch kariet, ktoré má, zahrá. Každá karta má špecifickú vlastnosť - jej zahraním sa snažíte vyraziť z rúk protihráčov výhodné karty, alebo sa ich rovno úplne zbaviť. A s čo najväčšou kartou sa dožiť konca hry, len tak sa dá zvíťaziť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zábavná kartová hra so svižným herným mechanizmom.

Ako oddaný ctiteľ krásnej princezny sa snažíte doručiť svoj milostný list. Nie ste však jediný, kto ju chce získať. Princezná je bohužiaľ zatvorená v paláci a list jej nemôžete odovzdať priamo. Musíte preto využiť pomoc iných a dúfať, aby sa vaše vyznanie dostalo k princeznej ako prvé. Hra, ktorá odpovedá na otázku, či je možné navrhnúť skvelú hru s menším množstvom kariet. A tá odpoveď znie: "Jednoznačne áno!".

Určená je 2 až 6 hráčom, okrem kariet potrebujete na hranie trochu ochoty riskovať, schopnosti blafovať, pamäť, dedukciu a samozrejme šťastie. Celá hra trvá okolo 15 - 20 minút.

Každý z hráčov začína s jednou kartou na ruke (jedna karta sa v každej hre odloží tajne nabok, aby až do konca ostávalo napätie). Keď je hráč na ťahu, vezme si ďalšiu kartu a jednu z dvoch kariet, ktoré má, zahrá. Každá karta má špecifickú vlastnosť - jej zahraním sa snažíte vyraziť z rúk protihráčov výhodné karty, alebo sa ich rovno úplne zbaviť. A s čo najväčšou kartou sa dožiť konca hry, len tak sa dá zvíťaziť.

Obsah hry:
  • 27 kariet postáv a 6 prehľadových kariet
  • 13 žetónov
  • pravidlá
  • textilné vrecko

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Seiji Kanai
Rok vydania:
2019
Hodnotenie hry
František Škoda
31.7.2015
Ideálna hra na vyplnenie krátkeho voľného času. Stratégie v nej veľa nie je, ale ten slastný pocit po odhadnutí a vylúčení hráča, ten zostáva aj po desiatkach súbojoch rovnaký.
Jonny
12.10.2015
Rychlovecka, ktora v 16 kartach a paradne rychlych partiach skryva necakane naroky na 2-4 hracov: spekulovat co uz bolo, co maju druhi na ruke, obcas risk a obcas vyhra. Malicky balicek (za super cenu a vlastne nie jeden) mam pripraveny na chalupe aj v robote, ked si dame zopar partii cez obednu pauzicku.
Danka
28.12.2015
Super rýchla a jednoduchá hra určite zabaví každého. Pravidlá sú jednoduché, netreba ich dlho študovať :) Túto hru môžem len doporučoť
zs
21.1.2018
Aj ked to vyzera dobre, prilis nas tato hra nezaujala... Mozno skusim s inou partiu, asi to bude v tom, hra ako taka vyzera byt ok :)
Vlasťo
27.8.2021
Veľmi vydarená hra. Žiadna náročná stratégia. Ale treba sledovať hru a rozmýšľať kto má aké karty. Zahráte si to aj doma s deťmi aj s kamarátmi pri pive. Aj keď je hra určená pre 2-6 hráčov, pre skutočnú zábavu odporúčam 4-5 hráčov.
5 Hodnotení
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje