Munchkin Gloom
Munchkin Gloom je voľné pokračovanie tragikomickej hry s plastovými priesvitnými kartami - Gloom. Tentokrát zavítame do sveta populárnej hry Munchkin. Svet hrdinov, zrady, pokladov a prapodivných bytostí. Tu ale nečakajte šťastný koniec. Hrdinovia v tejto hre musia trpieť a to čo najviac, kým dospejú ku svojmu trpko-sladkému koncu. Spojenie týchto dvoch hier zaručuje naozaj nevšedný zážitok: satiricko-parodický Munchkin a tragikomický Gloom, iba tie vám umožnia vymýšľať tie najúžasnejšie, najkreatívnejšie a najdepresívnejšie spôsoby, ako zabiť v hre postavy... a to svoje vlastné. Hra je určená pre 2 – 4 hráčov a je založená na princípe rozprávanie príbehu. Každú kartu, ktorú vykladáte, musíte patrične okomentovať a pritom nezabudnúť, čo všetko sa už odohralo predtým. Občas to chce naozaj veľké množstvo zvrátenej fantázie… Dĺžka jednej hry závisí na počte hráčov, na tom, ako obšírne vedia okomentovať karty a tiež na tom, koľko postáv si do začiatku vezmete (podľa pravidiel je plný počet päť, ale verte, že aj so štyrmi alebo tromi si užijete veľa zábavy) – všeobecne sa ale pohybuje medzi 20 – 60 minútami. Hrať sa dá aj bez príbehu a komentovania, iba obyčajným vykladaním kariet - potom ale Gloom stratí väčšinu svojho kúzla. Upozorňujeme však, že hra je pomerne náročná na znalosť angličtiny. Hra Munchkin Gloom je kompatibilná s ostatnými hrami zo série Gloom a naopak nie je kompatibilná s ostatnými hrami zo série Munchkin.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
26,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Munchkin Gloom je voľné pokračovanie tragikomickej hry s plastovými priesvitnými kartami - Gloom. Tentokrát zavítame do sveta populárnej hry Munchkin. Svet hrdinov, zrady, pokladov a prapodivných bytostí. Tu ale nečakajte šťastný koniec. Hrdinovia v tejto hre musia trpieť a to čo najviac, kým dospejú ku svojmu trpko-sladkému koncu. Spojenie týchto dvoch hier zaručuje naozaj nevšedný zážitok: satiricko-parodický Munchkin a tragikomický Gloom, iba tie vám umožnia vymýšľať tie najúžasnejšie, najkreatívnejšie a najdepresívnejšie spôsoby, ako zabiť v hre postavy... a to svoje vlastné.

Hra je určená pre 2 – 4 hráčov a je založená na princípe rozprávanie príbehu. Každú kartu, ktorú vykladáte, musíte patrične okomentovať a pritom nezabudnúť, čo všetko sa už odohralo predtým. Občas to chce naozaj veľké množstvo zvrátenej fantázie… Dĺžka jednej hry závisí na počte hráčov, na tom, ako obšírne vedia okomentovať karty a tiež na tom, koľko postáv si do začiatku vezmete (podľa pravidiel je plný počet päť, ale verte, že aj so štyrmi alebo tromi si užijete veľa zábavy) – všeobecne sa ale pohybuje medzi 20 – 60 minútami. Hrať sa dá aj bez príbehu a komentovania, iba obyčajným vykladaním kariet - potom ale Gloom stratí väčšinu svojho kúzla. Upozorňujeme však, že hra je pomerne náročná na znalosť angličtiny.

Hra Munchkin Gloom je kompatibilná s ostatnými hrami zo série Gloom a naopak nie je kompatibilná s ostatnými hrami zo série Munchkin.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
20-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Keith Baker
Rok vydania:
2015
Podobné hry
objednáme pre vás
22,99 €
objednáme pre vás
objednáme pre vás
39,99 €
objednáme pre vás
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje