Munchkin Loot Letter (krabička)
Originálne vydanie hry Love Letter tématicky zasadené do sveta, v ktorom by ste ho asi nečakali - bláznivý svet, v ktorom hrdinovia nosia Zvodné kolenné chrániče a bojujú so Slintajúcim hlienom, či Neuveriteľnou nevýslovnou hrôzou. Určite ste už spoznali Munchkina, čo znamená, že tentokrát nepôjde o žiadny milostný dopis, ale ako to už v Munchkinovi chodí, o poriadny lup... a ten môže získať iba jeden!   Určená je 2 až 4 hráčom, okrem kariet potrebujete na hranie trochu ochoty riskovať, schopnosti blafovať, pamäť, dedukciu a samozrejme šťastie. Celá hra trvá okolo 15 - 20 minút. Každý z hráčov začína s jednou kartou na ruke (jedna karta sa v každej hre odloží tajne nabok, aby až do konca ostávalo napätie). Keď je hráč na ťahu, vezme si ďalšiu kartu a jednu z dvoch kariet, ktoré má, zahrá. Každá karta má špecifickú vlastnosť - jej zahraním sa snažíte vyraziť z rúk protihráčov výhodné karty, alebo sa ich rovno úplne zbaviť. A s čo najväčšou kartou sa dožiť konca hry, len tak sa dá zvíťaziť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
9,99 €
Momentálne nedostupné
Predajňa BA: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Originálne vydanie hry Love Letter tématicky zasadené do sveta, v ktorom by ste ho asi nečakali - bláznivý svet, v ktorom hrdinovia nosia Zvodné kolenné chrániče a bojujú so Slintajúcim hlienom, či Neuveriteľnou nevýslovnou hrôzou. Určite ste už spoznali Munchkina, čo znamená, že tentokrát nepôjde o žiadny milostný dopis, ale ako to už v Munchkinovi chodí, o poriadny lup... a ten môže získať iba jeden!  

Určená je 2 až 4 hráčom, okrem kariet potrebujete na hranie trochu ochoty riskovať, schopnosti blafovať, pamäť, dedukciu a samozrejme šťastie. Celá hra trvá okolo 15 - 20 minút.

Každý z hráčov začína s jednou kartou na ruke (jedna karta sa v každej hre odloží tajne nabok, aby až do konca ostávalo napätie). Keď je hráč na ťahu, vezme si ďalšiu kartu a jednu z dvoch kariet, ktoré má, zahrá. Každá karta má špecifickú vlastnosť - jej zahraním sa snažíte vyraziť z rúk protihráčov výhodné karty, alebo sa ich rovno úplne zbaviť. A s čo najväčšou kartou sa dožiť konca hry, len tak sa dá zvíťaziť.

Obsah hry:
  • 16 kariet postáv
  • 4 referenčné karty
  • 13 žetónov lupu
  • pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Seiji Kanai
Rok vydania:
2014
Podobné hry
13+
40’
3-4
Skladom, odosielame ihneď
23,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje