Nomads
Potulkami po tajomnej krajine Luma narazíte na skupinu Nomádov sediacich pri ohni. Prisadnete si a oni sa podelia s vami o zvláštny nápoj, ktorý podáva samotný Šaman. Ich príbehy znejú čudne a nesúvisle, ale so správnym vnímaním a svojou šikovnosťou sa vám podarí rozlúštiť mnohé z legiend Lumy... S hrou Nomads sa ocitnete akokeby v krajine snov. Hráči sa snažia pozbierať útržky príbehov. Pri zbieraní jednotlivých častí príbehov si ich môžete vymieňať za piesne alebo iné časti legendy. Víťazom sa stáva hráč s najväčším počtom bodov získaných z piesní, kariet legend a dielikov s opálovým mesiacom a najnižším počtom zvyšných dielikov príbehov a vtipov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
25-45 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
24,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Potulkami po tajomnej krajine Luma narazíte na skupinu Nomádov sediacich pri ohni. Prisadnete si a oni sa podelia s vami o zvláštny nápoj, ktorý podáva samotný Šaman. Ich príbehy znejú čudne a nesúvisle, ale so správnym vnímaním a svojou šikovnosťou sa vám podarí rozlúštiť mnohé z legiend Lumy...

S hrou Nomads sa ocitnete akokeby v krajine snov. Hráči sa snažia pozbierať útržky príbehov. Pri zbieraní jednotlivých častí príbehov si ich môžete vymieňať za piesne alebo iné časti legendy. Víťazom sa stáva hráč s najväčším počtom bodov získaných z piesní, kariet legend a dielikov s opálovým mesiacom a najnižším počtom zvyšných dielikov príbehov a vtipov.

Obsah hry:
  • 1 herný plán
  • 1 3D ohnisko
  • 112 dielikov
  • 37 kariet
  • 1 žetón
  • 19 drevených diskov
  • 1 pravidlá
  • 1 kniha príbehov
Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
25-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Gary Kim
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje