Osadníci z Katanu a Dunajský pohár 2023

Veľmi se tešíme, že vás môžeme pozvať na 18. ročník majstrovstiev Slovenska v hre Osadníci z Katanu (Catan) od vydavateľstva Albi.

Dunajský pohár má dlhú tradíciu zápolenia a príjemnej atmosféry zároveň. Je miestom, na ktorom sa stretávajú fanúšikovia tejto už klasickej spoločenskej hry. Pridajte sa! Ukážte svoje vyjednávacie a taktické schopnosti, prípadne vyhrajte pekné hry, ale najmä sa dosýta zahrajte.

Dunajský pohár sa uskutoční v sobotu 13. mája v herni bratislavského iHRYska na Vajnorskej 100 vo VIVO! Bratislava. (Herňu aj s obchodom iHRYska nájdete pod kinom, parkovanie je zadarmo, najbližšie je podzemná zelená zóna.)

Prezentácia hráčov bude od 9:00 do 9:20,
začiatok prvého kola asi o 9:30,
predpokladaný koniec po 15:00. 
Vyhlásenie výsledkov a rozdanie cien okolo 15:30.

Zúčastniť sa môžu hráči, ktorí majú aspoň 12 rokov a poznajú pravidlá.

Maximálny počet účastníkov je z kapacitných dôvodov stanovený na 80. Hrá sa bez pauzy na obed, majte poruke nejaký záchranný desiatový balíček (foodcourt je síce blízko, ale nemusí naň byť dostatok času, pitie si viete kúpiť aj priamo v herni).

Spoločne s vami vytvoríme obvyklú skvelú atmosféru.

Registrovať sa na Dunajský pohár je potrebné vopred (kvôli kapacite, bez prihlásenia vám nevieme garantovať miesto) krátkym e-mailom v tvare: meno, priezvisko, telefónne číslo. Ako predmet správy prosíme uveďte: Dunajský pohár. To všetko pošlite na osadnici(zavinac)ihrysko.sk Vytvoríme aj krátky zoznam náhradníkov, veľmi pekne prosíme registrujte sa iba ak sa naozaj chystáte prísť, aby ste takto nevyblokovali miesto iným. Ak by sa stalo, že napriek registrácii náhle prísť nemôžete, ozvite sa nášmu Danovi (0948 299 227), alebo Lucke (0904 614 903).

Vstupné na turnaj je symbolické: 3 €.

Ceny pre víťazov a zopár náhodne vylosovaných účastníkov daruje Albi a iHRYsko. Zároveň víťaz (a možno viacerí, podľa počtu účastníkov) postupuje na majstrovstvá ČR, z ktorých je možné prebojovať sa až na majstrovstvá sveta.

Turnaj bude štvorkolový. Povinnosťou každého hráča je odohrať všetky štyri kolá. Na priraďovanie hráčov k jednotlivým stolom je vymyslený pekný systém (vďaka dlhoročným skúsenostiam zakladateľov turnaja Dilli a Vlada).

Sme poctení a potešení možnosťou udržiavať tradíciu Dunajského pohára. Pridajte sa.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje