Pax Renaissance - rozšírenie
Rozšírenie obsahuje ďalších 60 kariet ku hre Pax Renaissance, ktoré mimo ďalších osobností a udalostí prináša celkom novú jednorazovú akciu odpadnutia od viery a pochodeň, nový typ kariet - učencov a nové podmienky pre dosiahnutie víťazstva. Pax Renaissance je hra pre 2-4 hráčov, kde každý z hráčov predstavuje významného bankéra z doby renesancie. Pomocou svojho nemalého vplyvu ťahá za pomyselné nitky a ovplyvňuje dianie v celom svete. Vžijete sa teda do úlohy rodu Medicejských z Florencie, Fuggerov z Aušpurku, Coeurov z Alexandrie a Marchionniov z Lisabonu. Budete spriadať tajné spiknutia, organizovať vraždy, popravy a upalovať kacírov, podnecovať rolnícke povstania, zakladať križiacke výpravy, financovať kráľov, republiky a objaviteľské výpravy, vysielať inkvizítorov, podporovať pirátov a korzárov alebo dokonce rozpútate svätú vojnu. Samozrejme budete aj obchodovať. V hre sú štyri rôzne spôsoby viťazstva a je iba na vás, či sa západná spoločnosť rozvinie do svetlej modernej éry osvietenej vedy a kultúry, či zostane v bahne temného feudalizmu.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
10,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
Rozšírenie obsahuje ďalších 60 kariet ku hre Pax Renaissance, ktoré mimo ďalších osobností a udalostí prináša celkom novú jednorazovú akciu odpadnutia od viery a pochodeň, nový typ kariet - učencov a nové podmienky pre dosiahnutie víťazstva.
Pax Renaissance je hra pre 2-4 hráčov, kde každý z hráčov predstavuje významného bankéra z doby renesancie. Pomocou svojho nemalého vplyvu ťahá za pomyselné nitky a ovplyvňuje dianie v celom svete.
Vžijete sa teda do úlohy rodu Medicejských z Florencie, Fuggerov z Aušpurku, Coeurov z Alexandrie a Marchionniov z Lisabonu. Budete spriadať tajné spiknutia, organizovať vraždy, popravy a upalovať kacírov, podnecovať rolnícke povstania, zakladať križiacke výpravy, financovať kráľov, republiky a objaviteľské výpravy, vysielať inkvizítorov, podporovať pirátov a korzárov alebo dokonce rozpútate svätú vojnu. Samozrejme budete aj obchodovať. V hre sú štyri rôzne spôsoby viťazstva a je iba na vás, či sa západná spoločnosť rozvinie do svetlej modernej éry osvietenej vedy a kultúry, či zostane v bahne temného feudalizmu.
Obsah hry:
  • 60 kariet
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Phil Eklund, Matt Eklund
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje