Poslední zpráva
Poslední zpráva je deduktívna párty hra pre 3-8 hráčov, v ktorej bude musieť skupinka vyšetrovateľov zistiť, kto sa stal obeťou hrozného zločinu! Jeden z hráčov na seba vezme úlohu páchateľa, ďalší obete a zvyšok budú detektívovia. Páchateľ vyberie na mapke s množstvom osôb obeť a hráč za ňu hrajúcí sa bude musieť snažiť svojim spoluhráčom na tabuľke predať indície - buď kreslením, alebo písaním. Ale pozor! Páchateľ môže túto poslednú správu obete čiastočne zmazať, vyšetrovatelia tak dostanú neúplné informácie! Avšak v každom zo štyroch kôl dostanú aspoň dáke. Ak sa im do konca štvrtého kola podarí odhaliť identitu obete, vyhrávajú. Hra Poslední zpráva obsahuje niekoľko rôznych prostredí, napríklad divoký západ, pravek či zombie.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Poslední zpráva je deduktívna párty hra pre 3-8 hráčov, v ktorej bude musieť skupinka vyšetrovateľov zistiť, kto sa stal obeťou hrozného zločinu!

Jeden z hráčov na seba vezme úlohu páchateľa, ďalší obete a zvyšok budú detektívovia. Páchateľ vyberie na mapke s množstvom osôb obeť a hráč za ňu hrajúcí sa bude musieť snažiť svojim spoluhráčom na tabuľke predať indície - buď kreslením, alebo písaním. Ale pozor! Páchateľ môže túto poslednú správu obete čiastočne zmazať, vyšetrovatelia tak dostanú neúplné informácie! Avšak v každom zo štyroch kôl dostanú aspoň dáke. Ak sa im do konca štvrtého kola podarí odhaliť identitu obete, vyhrávajú. Hra Poslední zpráva obsahuje niekoľko rôznych prostredí, napríklad divoký západ, pravek či zombie.

Parametre:
Počet hráčov:
3-8 hráčov
Dĺžka hry:
15-20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Giung Kim, Lee Ju-Hwa
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje