Poznáš Bratislavu?
Vedomostná dobrota od autorov hry Poznáš Slovensko?. Tentokrát sa dostanete do ulíc Bratislavy a jej okolia. Čaká na vás množstvo otázok o našom hlavnom meste a hrací plán pripomínajúci okružnú cestu po metropole na Dunaji. Cestou zistíte, čo všetko o Bratislave ešte neviete, ale zároveň vás poteší to, čo už viete. Buďte prvý, komu sa podarí precestovať Bratislavu. Bez vedomostí sa vám to však nepodarí. Obsahuje dva hracie plány - Bratislava pre malých (pre deti vo veku 7-12; 162 otázok) a Bratislava pre veľkých (pre staršie deti a dospelých; 480 otázok).    
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
19,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Vedomostná dobrota od autorov hry Poznáš Slovensko?. Tentokrát sa dostanete do ulíc Bratislavy a jej okolia. Čaká na vás množstvo otázok o našom hlavnom meste a hrací plán pripomínajúci okružnú cestu po metropole na Dunaji. Cestou zistíte, čo všetko o Bratislave ešte neviete, ale zároveň vás poteší to, čo už viete. Buďte prvý, komu sa podarí precestovať Bratislavu. Bez vedomostí sa vám to však nepodarí.

Obsahuje dva hracie plány - Bratislava pre malých (pre deti vo veku 7-12; 162 otázok) a Bratislava pre veľkých (pre staršie deti a dospelých; 480 otázok).  

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Juraj Kucharík, Daniel Kollár, Daniela Kollárová
Rok vydania:
2015
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje