Puzzle Exit Kids - V starovekom Egypte (368ks)
Puzzle Exit – V starovekom Egypte (368 ks) sú jedinečné puzzle skombinované s únikovou hrou, čo sľubuje viac než len pôžitok zo skladania puzzle. Podarí sa vám nájsť východ z bezvýchodiskovej situácie? Tento variant je vhodný už pre deti od deväť rokov. Najprv musíte zložiť puzzle. Obrázok, ktorý budete skladať sa však líši od predlohy na krabici vo viacerých detailoch. Tento krát sa vydáte na cestu do starovekého Egyptu, kde sa budete snažiť odhaliť tajomstvo faraónovej hrobky. Náročnosť skladania samotného puzzle je na päťdielnej stupnici 4. Skladaním si tak sprístupníte symboly, šifry, zakódované čísla a nápovede, ktoré v predlohe chýbajú. Riešenie šifier a úloh by malo byť relatívne jednoduché, vhodné aj pre začiatočníkov s podobnými hrami. Na päťdielnej stupnici je náročnosť šifier 2. Súčasťou balenia je aj farebná brožúrka s príbehom a konečné riešenie v zalepenej obálke. Ak nebudete vedieť ako ďalej, môžete využiť nápovedu na webových stránkach, ktoré sú tam uvedené.
Odporúčaný vek:
9 rokov
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Puzzle Exit – V starovekom Egypte (368 ks) sú jedinečné puzzle skombinované s únikovou hrou, čo sľubuje viac než len pôžitok zo skladania puzzle. Podarí sa vám nájsť východ z bezvýchodiskovej situácie? Tento variant je vhodný už pre deti od deväť rokov.

Najprv musíte zložiť puzzle. Obrázok, ktorý budete skladať sa však líši od predlohy na krabici vo viacerých detailoch. Tento krát sa vydáte na cestu do starovekého Egyptu, kde sa budete snažiť odhaliť tajomstvo faraónovej hrobky. Náročnosť skladania samotného puzzle je na päťdielnej stupnici 4. Skladaním si tak sprístupníte symboly, šifry, zakódované čísla a nápovede, ktoré v predlohe chýbajú. Riešenie šifier a úloh by malo byť relatívne jednoduché, vhodné aj pre začiatočníkov s podobnými hrami. Na päťdielnej stupnici je náročnosť šifier 2.

Súčasťou balenia je aj farebná brožúrka s príbehom a konečné riešenie v zalepenej obálke. Ak nebudete vedieť ako ďalej, môžete využiť nápovedu na webových stránkach, ktoré sú tam uvedené.

Obsah hry:

368 dielikov puzzle
návod
obálka s riešením

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Johannes Schiller
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje