Raise Your Goblets
Raise Your Goblets je skvelá dedukčná párty hra, v ktorej sa budete snažiť otráviť vašich súperov a prežiť. Stanete sa šľahticmi pri stole. Každý z vás má pred sebou čašu na víno a žetóny vína, jedu a protijedu. Žetóny môžete venovať vašim súperom, alebo sebe, tiež si môžete medzi sebou čaše vymieňať. Podarí sa vám odhadnúť kedy je správny čas veriť súperom a kedy radšej meniť nápoj?  Počas troch kôl sa snažte nazbierať čo najviac bodov. Na začiatku kola si vyberiete svoju obeť, ak sa vám ju podarí zabiť, získate bod. Ak prežijete kolo, získate bod. V prípade, že sa vám podarí splniť obidve podmienky, získate ešte bonusový bod (dokopy 3 body). Hráč, ktorý má najviac vína získa ďalší bodík. V prípade, že vo vašej čaši je viac jedu ako protijedu umierate, do ďalšieho kola si vyberiete inú postavu a pokračujete v hre.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Jazyk hry:
34,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Raise Your Goblets je skvelá dedukčná párty hra, v ktorej sa budete snažiť otráviť vašich súperov a prežiť. Stanete sa šľahticmi pri stole. Každý z vás má pred sebou čašu na víno a žetóny vína, jedu a protijedu. Žetóny môžete venovať vašim súperom, alebo sebe, tiež si môžete medzi sebou čaše vymieňať. Podarí sa vám odhadnúť kedy je správny čas veriť súperom a kedy radšej meniť nápoj? 

Počas troch kôl sa snažte nazbierať čo najviac bodov. Na začiatku kola si vyberiete svoju obeť, ak sa vám ju podarí zabiť, získate bod. Ak prežijete kolo, získate bod. V prípade, že sa vám podarí splniť obidve podmienky, získate ešte bonusový bod (dokopy 3 body). Hráč, ktorý má najviac vína získa ďalší bodík. V prípade, že vo vašej čaši je viac jedu ako protijedu umierate, do ďalšieho kola si vyberiete inú postavu a pokračujete v hre.

Parametre:
Počet hráčov:
2-12 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Tim Page
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje