Rychlá 8
Zoberte si každý svoju dosku, nechajte svoje elektróny svišťať mestom, buďte najrýchlejší pri tvorbe kombinácií a svojich súperov nechajte ďaleko za sebou! Body získavate tak, že na svojej hracej doske napodobňujete zostavy na kartách uprostred stola. Všetci hráči hrajú naraz a čo najrýchlejšie, hra sa nehrá na kolá. Každý hráč posúva elektróny na svojej hracej doske tak, aby napodobnil ktorúkoľvek zostavu z ponuky kariet uprostred stola. Hýbe sa vždy len jedným elektrónom a to tak, že ho hráč prstom posúvame do voľného miesta na hracej doske. Po tom, čo hráč správne napodobní akúkoľvek z kombinácií na jednej z kariet uprostred stola, tak povie nahlas OSMA. Najprv s ostatnými hráčmi skontroluje, či správne napodobnil zostavu jednej z kariet (bez toho aby pri tom otáčal dosku alebo karty). Keď má zostavu správne, zoberie si kartu a položí si ju vedľa svojej dosky, a tak odkryje ďalšiu kartu v balíčku. Hra okamžite pokračuje. Pokiaľ to má nesprávne, hra pokračuje ďalej a kartu môže získať ktorýkoľvek hráč, ktorý napodobní zostavu správne. Hra končí vo chvíli, keď uprostred stola neostanú žiadne karty.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zoberte si každý svoju dosku, nechajte svoje elektróny svišťať mestom, buďte najrýchlejší pri tvorbe kombinácií a svojich súperov nechajte ďaleko za sebou! Body získavate tak, že na svojej hracej doske napodobňujete zostavy na kartách uprostred stola.

Všetci hráči hrajú naraz a čo najrýchlejšie, hra sa nehrá na kolá. Každý hráč posúva elektróny na svojej hracej doske tak, aby napodobnil ktorúkoľvek zostavu z ponuky kariet uprostred stola. Hýbe sa vždy len jedným elektrónom a to tak, že ho hráč prstom posúvame do voľného miesta na hracej doske. Po tom, čo hráč správne napodobní akúkoľvek z kombinácií na jednej z kariet uprostred stola, tak povie nahlas OSMA. Najprv s ostatnými hráčmi skontroluje, či správne napodobnil zostavu jednej z kariet (bez toho aby pri tom otáčal dosku alebo karty). Keď má zostavu správne, zoberie si kartu a položí si ju vedľa svojej dosky, a tak odkryje ďalšiu kartu v balíčku. Hra okamžite pokračuje. Pokiaľ to má nesprávne, hra pokračuje ďalej a kartu môže získať ktorýkoľvek hráč, ktorý napodobní zostavu správne. Hra končí vo chvíli, keď uprostred stola neostanú žiadne karty.

Obsah hry:

4 dosky hráča

4 sady po 8 elektrónoch (3 modré, 2 žlté, 1 červený, 1 fialový a 1 zelený)

52 kariet

3 bodovacie karty

pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Joan Dufour
Rok vydania:
2019
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje