Secrets
V hre Secrets hrajú hráči v utajení za CIA alebo KGB a pokúšajú sa nazbierať pre svoj tím čo najviac bodov. Aby to nebolo úplne jednoduché, jeden alebo dvaja hráči sú tajní Hippies a nepracujú ani pre jeden tím, ale samostatne. Ich cieľom je poraziť ostatných a získať najmenej bodov.   Vo svojom ťahu hráč ponúkne inému hráčovi dve náhodne potiahnuté karty agentov. Tieto karty môžu priniesť hráčovi body, ale agenti môžu mať dobré ale aj zlé schopnosti, čo môže byť riskantné. Hráč sa rozhodne, či agentov prijme a získa body, alebo karty odmietne a v tomto prípade boduje hráč, ktorý karty ponúkal. Hra končí v momente kedy má niektorý z hráčov 5 kariet. Odhalia sa tímy a  tím s najvyšším počtom bodov víťazí. Zamiešať to môžu Hippies, pretože ak nahrali najnižšie skóre, stávajú sa víťazom oni.  Hra je vtipná, zábavná, plná interakcie a pravidlá zvládnete v priebehu niekoľkých minút.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15-35 min.
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Jazyk hry:
18,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre Secrets hrajú hráči v utajení za CIA alebo KGB a pokúšajú sa nazbierať pre svoj tím čo najviac bodov. Aby to nebolo úplne jednoduché, jeden alebo dvaja hráči sú tajní Hippies a nepracujú ani pre jeden tím, ale samostatne. Ich cieľom je poraziť ostatných a získať najmenej bodov.  

Vo svojom ťahu hráč ponúkne inému hráčovi dve náhodne potiahnuté karty agentov. Tieto karty môžu priniesť hráčovi body, ale agenti môžu mať dobré ale aj zlé schopnosti, čo môže byť riskantné. Hráč sa rozhodne, či agentov prijme a získa body, alebo karty odmietne a v tomto prípade boduje hráč, ktorý karty ponúkal. Hra končí v momente kedy má niektorý z hráčov 5 kariet. Odhalia sa tímy a  tím s najvyšším počtom bodov víťazí. Zamiešať to môžu Hippies, pretože ak nahrali najnižšie skóre, stávajú sa víťazom oni. 

Hra je vtipná, zábavná, plná interakcie a pravidlá zvládnete v priebehu niekoľkých minút.

Parametre:
Počet hráčov:
4-8 hráčov
Dĺžka hry:
15-35 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Bruno Faidutti, Eric M. Lang
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje