Small World of Warcraft CZ
Small World of Warcraft je hra, ktorá vychádza z populárnej hry SmallWorld a prenáša ju do Azerothu, teda fanúšikmi mimoriadne obľúbeného sveta World of Warcraft. V krabici nájdete jednotlivé národy a rasy z tohto sveta - orkov, trpaslíkov, ľudí, worgenov atď., bude ich celkovo šestnásť. Tieto budete môcť kombinovať až s dvadsiatimi rôznymi schopnosťami. V priebehu hry tak budete ovládať niekoľko rás s im priradenými schopnosťami a snažiť sa udržať kontrolu nad čo najviac územiami. Na konci každého kola budete totiž získavať body za oblasti, ktoré aktuálne ovládate. A pokiaľ sa vám podarí obsadiť legendárne miesta a uchvátiť mocné artefakty, vaša sila dosiahne úplne novú úroveň. Každé impérium však musí raz padnúť, tak buďte pripravení zavrhnúť svoju vyčerpanú rasu a ujať sa vedenia ďalšej, aby ste s ňou nakoniec ovládli celý Azeroth.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
40-80 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
64,99 €
57,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Small World of Warcraft je hra, ktorá vychádza z populárnej hry SmallWorld a prenáša ju do Azerothu, teda fanúšikmi mimoriadne obľúbeného sveta World of Warcraft. V krabici nájdete jednotlivé národy a rasy z tohto sveta - orkov, trpaslíkov, ľudí, worgenov atď., bude ich celkovo šestnásť. Tieto budete môcť kombinovať až s dvadsiatimi rôznymi schopnosťami. V priebehu hry tak budete ovládať niekoľko rás s im priradenými schopnosťami a snažiť sa udržať kontrolu nad čo najviac územiami. Na konci každého kola budete totiž získavať body za oblasti, ktoré aktuálne ovládate. A pokiaľ sa vám podarí obsadiť legendárne miesta a uchvátiť mocné artefakty, vaša sila dosiahne úplne novú úroveň.

Každé impérium však musí raz padnúť, tak buďte pripravení zavrhnúť svoju vyčerpanú rasu a ujať sa vedenia ďalšej, aby ste s ňou nakoniec ovládli celý Azeroth.

Obsah hry:

♦ 6 oboustranných herních map

♦ 16 ras z World of Warcraft s odpovídajícími standartami a žetony

♦ 20 odznaků zvláštních schopností

♦ 7 legendárních míst a 5 artefaktů

♦ 10 hor, 15 murloků, 9 přízračných stěn, 4 žetony harmonie, 12 bomb, 1 šampion, 10 pevností, 2 vojenské cíle, 5 šelem a 6 hlídkových věží

♦ 1 ukazatel herních kol se žetonem

♦ 110 vítězných mincí

♦ 5 přehledů pravidel

♦ 1 kostka posil

♦ 1 kniha pravidel

♦ 1 týmová varianta pravidel

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
40-80 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Philippe Keyaerts
Rok vydania:
2020
Hodnotenie hry
Juraj
16.9.2020
Výborná takticko-strategická hra, ktorá sa len tak neobohrá vďaka rôznym kombináciam rás/schopností/počtu hráčov. Pol hviezdy dole len za vyššiu cenu.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje