Smash Up: Science Fiction Double Feature
Smash Up Sci-fi Double Feature prináša štyri nové balíčky s novými frakciami: Cestovatelia časom - umožňujú použiť vaše karty znovu a znovu Opičí kyborgovia - používajú akcie, ktoré vašich služobníkov posúvajú na vyšiu úroveň Super Spies - používajú svoje mojo ku špionáži a tým určujú budúcnosť vašu, aj vašich súperov Kožomenci - môžu býť kýmkoľvek Smash Up: Sci-fi Double Feature je samostatne hrateľné rozšírenie pre dvoch hráčov, alebo ho môžete zmiešať s akýmkoľvek  iným produktom tejto série a hrať potom až v štyroch hráčoch. Hra s miešaním balíčkov kariet Smash Up je založená na jednoduchom princípe - vezmite balíčky dvoch frakcií (každý balíček má 20 kariet) a zmiešajte ich.  A potom zistite, kto dokáže zničiť viac základní súperov. Čo ale zaujme každého, sú práve frakcie v hre a výsledok ich zmiešania! Ako to dopadne, keď zmiešate pirátov s dinosaurami? Alebo zombie s robotmi? Celkom osem najironickejších skupín tu má svoje miesto: zombie, roboti, dinosauri, piráti, ninjovia, mimozemšťania, kúzelníci a podvodníci.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
17,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Smash Up Sci-fi Double Feature prináša štyri nové balíčky s novými frakciami:

  • Cestovatelia časom - umožňujú použiť vaše karty znovu a znovu
  • Opičí kyborgovia - používajú akcie, ktoré vašich služobníkov posúvajú na vyšiu úroveň
  • Super Spies - používajú svoje mojo ku špionáži a tým určujú budúcnosť vašu, aj vašich súperov
  • Kožomenci - môžu býť kýmkoľvek

Smash Up: Sci-fi Double Feature je samostatne hrateľné rozšírenie pre dvoch hráčov, alebo ho môžete zmiešať s akýmkoľvek  iným produktom tejto série a hrať potom až v štyroch hráčoch.

Hra s miešaním balíčkov kariet Smash Up je založená na jednoduchom princípe - vezmite balíčky dvoch frakcií (každý balíček má 20 kariet) a zmiešajte ich.  A potom zistite, kto dokáže zničiť viac základní súperov. Čo ale zaujme každého, sú práve frakcie v hre a výsledok ich zmiešania! Ako to dopadne, keď zmiešate pirátov s dinosaurami? Alebo zombie s robotmi? Celkom osem najironickejších skupín tu má svoje miesto: zombie, roboti, dinosauri, piráti, ninjovia, mimozemšťania, kúzelníci a podvodníci.

Obsah hry:
  • 80 akčných kariet a kariet služobníkov
  • 8 kariet základní
  • žetóny víťazných bodov
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
45 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Paul Peterson
Rok vydania:
2014
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje