Star Wars: Klonové války (Pandemic systém)
Galaxiu zachvátil chaos! Veľká armáda Republiky odvážne vzdoruje hrozivej armáde droidov, ktorej velí gróf Dooku, zatiaľ čo planéty podliehajú zlovoľnému sithskému lordovi a jeho separatistickej vojnovej mašinérii. Rozhodnite tento zničujúci konflikt v hre Star Wars: Klonové války (Pandemic systém) založenej na hernom systéme Pandemic. V úlohe legendárnych rytierov Jedi podporte svojich spojencov a v štyroch vzrušujúcich scenároch sa postavte légiám bojových droidov a ich zákerným vodcom. Využite svoje unikátne schopnosti, Silu a spolupracujte pri plnení misií, ktoré raz a navždy ukončia Klonové vojny. Rytieri JEDI Hráči sa ujmú postáv Jediov, ktorí bojujú s oddielmi separatistickej armády droidov. Každý Jedi má kartu, kde je uvedená jeho unikátna schopnosť a figúrku, ktorá ho zastupuje na hernom pláne. Všetci hráči sú súčasťou jedného tímu, vyhrajú alebo prehrajú spoločne. Hráči môžu diskutovať a navzájom sa radiť. Každý môže ponúknuť svoj názor alebo radu, ale každý hráč sa nakoniec aj tak musí rozhodnúť sám, čo vo svojom ťahu urobí. Nepriatelia Jediovia musia Republiku brániť pred tromi typmi nepriateľov: bojovými droidmi, blokádami a zlosynmi. Droidi sa hromadia na planétach a blokády chránia nepriateľov na odpovedajúcej planéte. V každej hre budete čeliť jednému zlosynovi. Každý zlosyn má tabuľku, kde je uvedená hodnota jeho zdravia a všetky špeciálne schopnosti, na jej zadnej strane sú uvedené pravidlá finále a postup, ktorým môžete dosiahnuť celkovú výhru. Každý zlosyn má svoj balíček kariet, ktorý určuje ako bude v priebehu hry konať. Jednotky Každý hráč má k dispozícii karty jednotiek zastupujúce postavy a vozidlá, ktoré mu pomôžu v boji. Účinky kariet jednotiek môžu pomôcť Vám alebo inému Jedimu na vašej planéte. Misie Aby ste dosiahli finále so zlosynom a vyhrali hru, musíte splniť niekoľko misií naprieč celou galaxiou. Každá misia prebieha na planéte na hernom pláne, ktorá je označená žetónom misie. Aby ste splnili misiu, musíte vykonať akciu "plnenie misie". Na cieľovej planéte sa obvykle musí stretnúť niekoľko Jediov, aby mohli misiu splniť. Väčšina misií má naviac špeciálne účinky, ktoré ovplyvňujú ich plnenie.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
57,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Galaxiu zachvátil chaos!

Veľká armáda Republiky odvážne vzdoruje hrozivej armáde droidov, ktorej velí gróf Dooku, zatiaľ čo planéty podliehajú zlovoľnému sithskému lordovi a jeho separatistickej vojnovej mašinérii.

Rozhodnite tento zničujúci konflikt v hre Star Wars: Klonové války (Pandemic systém) založenej na hernom systéme Pandemic. V úlohe legendárnych rytierov Jedi podporte svojich spojencov a v štyroch vzrušujúcich scenároch sa postavte légiám bojových droidov a ich zákerným vodcom. Využite svoje unikátne schopnosti, Silu a spolupracujte pri plnení misií, ktoré raz a navždy ukončia Klonové vojny.

Rytieri JEDI

Hráči sa ujmú postáv Jediov, ktorí bojujú s oddielmi separatistickej armády droidov. Každý Jedi má kartu, kde je uvedená jeho unikátna schopnosť a figúrku, ktorá ho zastupuje na hernom pláne. Všetci hráči sú súčasťou jedného tímu, vyhrajú alebo prehrajú spoločne. Hráči môžu diskutovať a navzájom sa radiť. Každý môže ponúknuť svoj názor alebo radu, ale každý hráč sa nakoniec aj tak musí rozhodnúť sám, čo vo svojom ťahu urobí.

Nepriatelia

Jediovia musia Republiku brániť pred tromi typmi nepriateľov: bojovými droidmi, blokádami a zlosynmi. Droidi sa hromadia na planétach a blokády chránia nepriateľov na odpovedajúcej planéte. V každej hre budete čeliť jednému zlosynovi. Každý zlosyn má tabuľku, kde je uvedená hodnota jeho zdravia a všetky špeciálne schopnosti, na jej zadnej strane sú uvedené pravidlá finále a postup, ktorým môžete dosiahnuť celkovú výhru. Každý zlosyn má svoj balíček kariet, ktorý určuje ako bude v priebehu hry konať.

Jednotky

Každý hráč má k dispozícii karty jednotiek zastupujúce postavy a vozidlá, ktoré mu pomôžu v boji. Účinky kariet jednotiek môžu pomôcť Vám alebo inému Jedimu na vašej planéte.

Misie

Aby ste dosiahli finále so zlosynom a vyhrali hru, musíte splniť niekoľko misií naprieč celou galaxiou. Každá misia prebieha na planéte na hernom pláne, ktorá je označená žetónom misie. Aby ste splnili misiu, musíte vykonať akciu "plnenie misie". Na cieľovej planéte sa obvykle musí stretnúť niekoľko Jediov, aby mohli misiu splniť. Väčšina misií má naviac špeciálne účinky, ktoré ovplyvňujú ich plnenie.

 

Obsah hry:
  • 50 plastových figúrok
  • 1 herný plán
  • 1 kocka
  • 138 kariet
  • 4 tabuľky
  • 6 plastových žetónov
  • 1 plastový posuvník
  • pravidlá hry
Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Alexandar Ortloff
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje