Šťastné městečko
V hre Šťastné mestečko sa stávate starostom a staviteľom nového mestečka. Pri tejto rýchlej rodinnej hre sa zabavia 2-5 hráči. Zvyšujte populáciu mesta a zabezpečte, aby vaši obyvatelia boli šťastní. Nezabudnite však na to, že všetky investície treba nejako zaplatiť a preto nezabúdajte na budovy, ktoré vám zaručia príjem. Vo svojom ťahu získate príjem z budov a následne sa rozhodnete, či si vyberiete budovu z ponuky, alebo ďalšie peniaze. Ak sa vám podarí splniť podmienky pre zisk špeciálnej budovy, môžete si zobrať aj tú. Budovy poskytujú možnosti – buď vám zabezpečia obyvateľov, alebo zvyšujú ich spokojnosť. Body na konci hry získavate ako súčin počtu obyvateľov a spokojnosti. Hra končí, keď sa jednému z hráčov podarí postaviť 10 budov. Hra obsahuje rodinnú (jednoduchšiu) verziu, ako aj verziu pre skúsenejších hráčov.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Šťastné mestečko sa stávate starostom a staviteľom nového mestečka. Pri tejto rýchlej rodinnej hre sa zabavia 2-5 hráči. Zvyšujte populáciu mesta a zabezpečte, aby vaši obyvatelia boli šťastní. Nezabudnite však na to, že všetky investície treba nejako zaplatiť a preto nezabúdajte na budovy, ktoré vám zaručia príjem.

Vo svojom ťahu získate príjem z budov a následne sa rozhodnete, či si vyberiete budovu z ponuky, alebo ďalšie peniaze. Ak sa vám podarí splniť podmienky pre zisk špeciálnej budovy, môžete si zobrať aj tú.

Budovy poskytujú možnosti – buď vám zabezpečia obyvateľov, alebo zvyšujú ich spokojnosť. Body na konci hry získavate ako súčin počtu obyvateľov a spokojnosti. Hra končí, keď sa jednému z hráčov podarí postaviť 10 budov.

Hra obsahuje rodinnú (jednoduchšiu) verziu, ako aj verziu pre skúsenejších hráčov.

Obsah hry:

140 kariet, 30 žetónov, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Toshiki Sato, Airu Sato
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje