Stranger Things: Obrácený svět
Stranger Things: Obrácený svět je tematická, kooperatívna hra pre 2-4 hráčov, na motívy kultového seriálu Stranger Things. Mestečko Hawkins v Indiane na prvý pohľad pôsobí ako bežné, nezaujímavé miesto. Pod nenápadným povrchom sa však skrýva temné tajomstvo. Vládne laboratórium tu pracuje na experimentoch, ktoré rozpútali hrôzy presahujúce náš svet. Podarí sa vám v koži hlavných hrdinov seriálu zachrániť Hawkins? Spoluprácou sa snažíte zastavit pracovníkov Hawkinského národného laboratória a tiež zlo z "Obráteného sveta". Čas sa kráti a nebezpečenstvo rastie.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
48,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Stranger Things: Obrácený svět je tematická, kooperatívna hra pre 2-4 hráčov, na motívy kultového seriálu Stranger Things. Mestečko Hawkins v Indiane na prvý pohľad pôsobí ako bežné, nezaujímavé miesto. Pod nenápadným povrchom sa však skrýva temné tajomstvo. Vládne laboratórium tu pracuje na experimentoch, ktoré rozpútali hrôzy presahujúce náš svet. Podarí sa vám v koži hlavných hrdinov seriálu zachrániť Hawkins?

Spoluprácou sa snažíte zastavit pracovníkov Hawkinského národného laboratória a tiež zlo z "Obráteného sveta". Čas sa kráti a nebezpečenstvo rastie.

Obsah hry:

12 figúrok, 6 podložiek charakterov, 77 obojstranných žetónov, obojstranná herná doska, 16 kariet pomocníkov, 4 sledovače strachu, 2 hliadky, 15 kariet predmetov, 52 kariet scén, 48 akčných kariet

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Rob Daviau
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje