Svatyně: Strážce věků – Krajiny úsvitu
Hra Svatyně: Strážci věků – Krajiny úsvitu vás zavedie do temného fantasy sveta, ktorý sa zmieta vo vojne a ľudia dokážu ovládať esencie vďaka svätyniam. Ide o náročnejšiu duelovku pre dvoch hráčov. Každý si vyberie svoju frakciu a bude sa snažiť zničiť všetky svätyne súperovi, skôr ako budú zničené tie jeho. Zvolajte svojich verných stúpencov, spoznajte veľmajstra svojej frakcie a pustite sa do boja s inou frakciou. V hre máte 4 druhy kariet. Sú to: učeníci, majstri, rituály a svätyne. Učeníci sú tí, ktorých povolávate do boja, aby útočili na súperove svätyne, alebo bránili tie vlastné a môžu mať špeciálne schopnosti. Majstri sú najmocnejšie postavy v hre, rituály pôsobia priamym efektom na bojisko a svätyne dokážu zásadne ovplyvniť vývoj na bojisku. Keď sú však všetky zničené, prehrávate. V tejto krabici sú frakcie Thannenov, Antarov a Gantov. Tieto frakcie sú ľubovoľne kombinovateľné aj s frakciami z hry Svatyně: Strážci věků – Krajiny soumraku.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
18,19 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Svatyně: Strážci věků – Krajiny úsvitu vás zavedie do temného fantasy sveta, ktorý sa zmieta vo vojne a ľudia dokážu ovládať esencie vďaka svätyniam. Ide o náročnejšiu duelovku pre dvoch hráčov. Každý si vyberie svoju frakciu a bude sa snažiť zničiť všetky svätyne súperovi, skôr ako budú zničené tie jeho. Zvolajte svojich verných stúpencov, spoznajte veľmajstra svojej frakcie a pustite sa do boja s inou frakciou.

V hre máte 4 druhy kariet. Sú to: učeníci, majstri, rituály a svätyne. Učeníci sú tí, ktorých povolávate do boja, aby útočili na súperove svätyne, alebo bránili tie vlastné a môžu mať špeciálne schopnosti. Majstri sú najmocnejšie postavy v hre, rituály pôsobia priamym efektom na bojisko a svätyne dokážu zásadne ovplyvniť vývoj na bojisku. Keď sú však všetky zničené, prehrávate.

V tejto krabici sú frakcie Thannenov, Antarov a Gantov. Tieto frakcie sú ľubovoľne kombinovateľné aj s frakciami z hry Svatyně: Strážci věků – Krajiny soumraku.

Obsah hry:

101 kariet
15 kryštálov esencie
38 žetónov
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Leonardo Romano
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje