Svět divů
V hre Svět divů (It’s a Wonderful World) sa ocitnete v čele rastúceho Impéria, ktoré povediete k svetlej budúcnosti. Rozrastať sa musíte rýchlejšie a lepšie než vaši súperi. Svoj rozvoj musíte naplánovať veľmi precízne. Budete potrebovať výrobnú silu a nakoniec sa vám možno podarí ovládnuť tento nový svet. Svět divů je budovateľská draftovacia hra. V každom kole si hráč postupne vyberie 7 kariet. Karty môžete vo svojom ťahu použiť na získanie surovín, alebo si kartu môžete ponechať a postaviť, čo vám prinesie jednak viac surovín v produkcii a víťazné body na konci hry. Produkcia jednotlivých zdrojov prebieha v tejto hre v pevne danom poradí, takže dobré plánovanie sa vám určite oplatí. Hra je jazykovo nezávislá, oproti verzii It's a Wonderful World CZ je hra komplet preložená do CZ (názvy kartičiek..). Ide o kompletne českú verziu hry.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
39,99 €
Objednáme pre Vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Svět divů (It’s a Wonderful World) sa ocitnete v čele rastúceho Impéria, ktoré povediete k svetlej budúcnosti. Rozrastať sa musíte rýchlejšie a lepšie než vaši súperi. Svoj rozvoj musíte naplánovať veľmi precízne. Budete potrebovať výrobnú silu a nakoniec sa vám možno podarí ovládnuť tento nový svet.

Svět divů je budovateľská draftovacia hra. V každom kole si hráč postupne vyberie 7 kariet. Karty môžete vo svojom ťahu použiť na získanie surovín, alebo si kartu môžete ponechať a postaviť, čo vám prinesie jednak viac surovín v produkcii a víťazné body na konci hry. Produkcia jednotlivých zdrojov prebieha v tejto hre v pevne danom poradí, takže dobré plánovanie sa vám určite oplatí.

Hra je jazykovo nezávislá, oproti verzii It's a Wonderful World CZ je hra komplet preložená do CZ (názvy kartičiek..). Ide o kompletne českú verziu hry.

Obsah hry:

1 herný plán zložený z 5 častí
5 obojstranných kariet impéria
150 kariet rozvoja
170 kociek prostriedkov (35 materiálov, 30 energií, 30 vedy, 30 zlata, 30 prieskumu, 15 krystallia)
80 žetónov postáv (40 generálov a 40 investorov)
1 počítadlo kôl
1 bodovací bloček
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Frédéric Guérard
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Svět divů: Válka nebo mír
Skladom, odosielame čím skôr
19,99 €
Svět divů: Pohodlí & úpadek
Skladom, odosielame čím skôr
35,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje