Talisman Harry Potter EN
English description below. V tomto novom prevedení hernej klasiky - Talisman hráte v svete Harryho Pottera ako smrťožrúti alebo členovia Fénixovho Rádu. Komu z vás sa ako prvému podarí získať jeden z Darov Smrti, prekonať všetky prekážky a nástrahy Rokfortu a dostať sa až ku samotnému Temnému Pánovi? K tomu vám dopomôžu rôzne magické predmety, kúzla, či spojenci. Ak sa vám to podarí, je už len na vás, či Voldemortovi mocný artefakt venujete, alebo ho vďaka nemu porazíte.  Lord Voldemort™ awaits the most competent of witches and wizards for a fateful demonstration of bravery or obedience in Talisman: Harry Potter™! Take on the daring roles of members of the Order of the Phoenix™ or Death Eaters™ in a fleeting race around Hogwarts™ to gain access to the Dark Lord himself. Equip yourself with Objects and gain Followers such as Ginny Weasley™ or Narcissa Malfoy for skills and protection along the way. Reach the end to present one of the Deathly Hallows as a dutiful Death Eater… or use it to defeat the leader once and for all!
Odporúčaný vek:
11 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
52,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

English description below.

V tomto novom prevedení hernej klasiky - Talisman hráte v svete Harryho Pottera ako smrťožrúti alebo členovia Fénixovho Rádu. Komu z vás sa ako prvému podarí získať jeden z Darov Smrti, prekonať všetky prekážky a nástrahy Rokfortu a dostať sa až ku samotnému Temnému Pánovi? K tomu vám dopomôžu rôzne magické predmety, kúzla, či spojenci. Ak sa vám to podarí, je už len na vás, či Voldemortovi mocný artefakt venujete, alebo ho vďaka nemu porazíte. 

Lord Voldemort™ awaits the most competent of witches and wizards for a fateful demonstration of bravery or obedience in Talisman: Harry Potter™! Take on the daring roles of members of the Order of the Phoenix™ or Death Eaters™ in a fleeting race around Hogwarts™ to gain access to the Dark Lord himself. Equip yourself with Objects and gain Followers such as Ginny Weasley™ or Narcissa Malfoy for skills and protection along the way. Reach the end to present one of the Deathly Hallows as a dutiful Death Eater… or use it to defeat the leader once and for all!

Obsah hry:

1 Custom Illustrated Game Board
8 Character Cards
1 Lord Voldemort™ Card
9 Custom Sculpted Character Figures (Harry Potter™, Minerva McGonagall™, Rubeus Hagrid™, Albus Dumbledore™, Draco Malfoy™, Lucius Malfoy™, Bellatrix LeStrange™, Peter Pettigrew™)
1 Custom Sculpted Lord Voldemort™ Figure
100 Encounter Cards
21 Purchase Cards
24 Spell Cards
3 Hallows Cards
2 Ferret Cards
4 Six-sided Dice
6 Stat Boards with Dials
20 Galleon Tokens
36 Fate Tokens
1 Advantage Token
Rules

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
11+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje