The Everrain EN
The Everrain je kooperatívna prieskumná hra, v ktorej musí každý hráč zostaviť svoju vlastnú posádku temperamentných námorníkov a vydať sa do temných morí sveta topiaceho sa pod mračnami nekonečnej a nemilosrdnej búrky. Oceán sa búri a súš sa môže stať minulosťou! Starovekí Prastarí z mora sa prebudili a začali pretvárať svet na svoj obraz. Ak sa niečo nezmení, všetko zaleje stúpajúci príliv. Hráči musia preskúmať tento temný a neblahý svet, plniť úlohy, rozširovať svoju posádku, vylepšovať svoju loď a skúmať zdroj Everrainu skôr, než bude príliš neskoro. Od skromných začiatkov musí každý hráč prejsť moria Everrainu, aby objavil a preskúmal nové miesta. Herná plocha je náhodne generovaná z modulárnych dlaždíc, čo vedie zakaždým úplne k jedinečnej hre. Každý hráč začína so svojou vlastnou loďou a jadrom posádky, ale skúsenejšia posádka môže byť nájdená v temne osvetlených krčmách prístavných miest, zachránená na vrakoch lodí a dokonca sa k vám môžu pridať noví členovia posádky za splnenie rôznych úloh. Úlohy môžu spustiť dôležité zápletky, ale hráči musia byť opatrní, pretože prisluhovači Starého Boha sa tiež snažia presadiť svoje vlastné plány. Boj môže prebiehať z lode na loď a dokonca aj na palube hráčovho plavidla, takže každý člen posádky musí byť pripravený takmer na všetko! Hra navyše dobrodruhom ponúka aj funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
40-120 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
94,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

The Everrain je kooperatívna prieskumná hra, v ktorej musí každý hráč zostaviť svoju vlastnú posádku temperamentných námorníkov a vydať sa do temných morí sveta topiaceho sa pod mračnami nekonečnej a nemilosrdnej búrky. Oceán sa búri a súš sa môže stať minulosťou!

Starovekí Prastarí z mora sa prebudili a začali pretvárať svet na svoj obraz. Ak sa niečo nezmení, všetko zaleje stúpajúci príliv. Hráči musia preskúmať tento temný a neblahý svet, plniť úlohy, rozširovať svoju posádku, vylepšovať svoju loď a skúmať zdroj Everrainu skôr, než bude príliš neskoro.

Od skromných začiatkov musí každý hráč prejsť moria Everrainu, aby objavil a preskúmal nové miesta. Herná plocha je náhodne generovaná z modulárnych dlaždíc, čo vedie zakaždým úplne k jedinečnej hre.

Každý hráč začína so svojou vlastnou loďou a jadrom posádky, ale skúsenejšia posádka môže byť nájdená v temne osvetlených krčmách prístavných miest, zachránená na vrakoch lodí a dokonca sa k vám môžu pridať noví členovia posádky za splnenie rôznych úloh. Úlohy môžu spustiť dôležité zápletky, ale hráči musia byť opatrní, pretože prisluhovači Starého Boha sa tiež snažia presadiť svoje vlastné plány. Boj môže prebiehať z lode na loď a dokonca aj na palube hráčovho plavidla, takže každý člen posádky musí byť pripravený takmer na všetko!

Hra navyše dobrodruhom ponúka aj funkčný sólo mód.

Obsah hry:

8 miniatúr lodí
12 miniatúr posádky + 6 miniatúr morských kreatúr
1 miniatúra Podmorského boha
15 figúrok nepriateľov
herná doska a doska prístavu
1 nepriateľská loď / doska ostrova
4 dosky lodí hráčov
3 dlaždice búrky
20 dielikov mapy
18 dosiek posádky
3 dosky avatarov
334 kariet
16 kociek
180 drahokamov
283 žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Smith
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje