Tiny Epic Defenders 2nd Edition
Aughmoore je v troskách. Zlo a temnota ovládli každý kút sveta. Po mestách ostali len ruiny a všetky formy života sú postihnuté chorobami a mizériou. Nikdy nebolo treba hrdinov viac ako teraz. Teraz je čas, aby sa spojili všetci, ktorí prežili a pokúsili sa zachrániť aspoň to málo, čo ešte ostalo.  Tiny Epic Defenders je malá kooperatívna hra, ktorá v sebe skrýva neuveriteľné dobrodružstvo. V obsahu nájdete figúrky, ktoré si postupne viete vylepšovať ako je to v inej hre z tejto sady Malá velká dobrodružství.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
27,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Aughmoore je v troskách. Zlo a temnota ovládli každý kút sveta. Po mestách ostali len ruiny a všetky formy života sú postihnuté chorobami a mizériou. Nikdy nebolo treba hrdinov viac ako teraz. Teraz je čas, aby sa spojili všetci, ktorí prežili a pokúsili sa zachrániť aspoň to málo, čo ešte ostalo. 

Tiny Epic Defenders je malá kooperatívna hra, ktorá v sebe skrýva neuveriteľné dobrodružstvo. V obsahu nájdete figúrky, ktoré si postupne viete vylepšovať ako je to v inej hre z tejto sady Malá velká dobrodružství.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Scott Almes
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Tiny Epic Defenders: The Dark War Exp.
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
27,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje