Trails
V nádhernej samostatne hrateľnej hre Trails, zo sveta hernej série Parks, sa 2-4 hráči vyberú na túru po najikonickejších prírodných miestach naprieč Spojenými štátmi. Na Vašej prechádzke po turistických chodníčkoch uprostred divočiny budete zbierať všemožné kamienky, plody a listy, fotiť krásy krajiny a stretávať divú zver, aby ste získali rôzne bonusy. Nadobudnuté zdroje môžete na Vašej ceste vymeniť za odznaky divočiny, ktoré vám pomôžu na Vašej spiatočnej ceste. Keď dorazíte na koniec chodníka, divočinu zahalí súmrak. Chodníky vtedy poskytujú intenzívnejšie zážitky a akcie, na tie však nemusíte mať dosť času. Po úplnom západe slnka odohráte posledné kolo hry. Trails vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov z nazbieraných odznakov, pozorovaní vtáctva a nasnímaných fotografií.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
19,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V nádhernej samostatne hrateľnej hre Trails, zo sveta hernej série Parks, sa 2-4 hráči vyberú na túru po najikonickejších prírodných miestach naprieč Spojenými štátmi.

Na Vašej prechádzke po turistických chodníčkoch uprostred divočiny budete zbierať všemožné kamienky, plody a listy, fotiť krásy krajiny a stretávať divú zver, aby ste získali rôzne bonusy. Nadobudnuté zdroje môžete na Vašej ceste vymeniť za odznaky divočiny, ktoré vám pomôžu na Vašej spiatočnej ceste.

Keď dorazíte na koniec chodníka, divočinu zahalí súmrak. Chodníky vtedy poskytujú intenzívnejšie zážitky a akcie, na tie však nemusíte mať dosť času. Po úplnom západe slnka odohráte posledné kolo hry. Trails vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov z nazbieraných odznakov, pozorovaní vtáctva a nasnímaných fotografií.

Obsah hry:

4 figúrky turistov
7 kariet túr
4 značky občerstvenia
1 vtáčia trofej
1 žetón slnka
42 odznakových kariet
32 kariet fotografií
1 kocka divej zvery
1 figúrka medveďa
15 žaluďov (tmavočervené kocky)
15 listov (zelené kocky)
15 kameňov (sivé kocky)

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Henry Audubon
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje