Tyrants of the Underdark
Tyrants of the Underdark je fantasy hra zo sveta Dungeons and Dragons a je od autorského tímu, ktorý má na svedomí vynikajúcu hru Lords of Waterdeep. Je to hra, ktorá prepája osvedčené herné mechanizmy - area control a deck-building. Hráči v nej budú zvádzať boj, každý s každým v búrlivom podzemnom svete, plnom drowov, statočných hrdinov, démonov a mnohých ďalších nástrah a dobrodružstiev. Na začiatku hry hráči vytvoria 80-kartový balík zmiešaním dvoch 40-kartových "polbalíkov". Môžu si vybrať zo štyroch polbalíkov -  Drow, Dragons, Demons, a Elemental Evil. Takto vytvoria doberací balík, z ktorého budú môcť v priebehu hry nakupovať ďalšie karty. V hre sa vyskytujú dve meny, ktorými platíte: za influence nakupujete karty a za power umiestňujete a premiestňujete svoje jednotky, alebo likvidujete jednotky súperov. Body v hre získavate za kontrolu miest, získavanie hodnotných kariet, likvidovanie jednotiek súperov a "promovanie" svojich kariet, čo v podstate znamená, že vyhodíte kartu zo svojho balíka a odložíte ju na svoj tzv. inner circle a nebudete ju používať, ale získate za ňu viac bodov, ako keď ju budete mať na konci hry vo svojom balíku.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
54,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tyrants of the Underdark je fantasy hra zo sveta Dungeons and Dragons a je od autorského tímu, ktorý má na svedomí vynikajúcu hru Lords of Waterdeep. Je to hra, ktorá prepája osvedčené herné mechanizmy - area control a deck-building. Hráči v nej budú zvádzať boj, každý s každým v búrlivom podzemnom svete, plnom drowov, statočných hrdinov, démonov a mnohých ďalších nástrah a dobrodružstiev. 

Na začiatku hry hráči vytvoria 80-kartový balík zmiešaním dvoch 40-kartových "polbalíkov". Môžu si vybrať zo štyroch polbalíkov -  Drow, Dragons, Demons, a Elemental Evil. Takto vytvoria doberací balík, z ktorého budú môcť v priebehu hry nakupovať ďalšie karty. V hre sa vyskytujú dve meny, ktorými platíte: za influence nakupujete karty a za power umiestňujete a premiestňujete svoje jednotky, alebo likvidujete jednotky súperov. Body v hre získavate za kontrolu miest, získavanie hodnotných kariet, likvidovanie jednotiek súperov a "promovanie" svojich kariet, čo v podstate znamená, že vyhodíte kartu zo svojho balíka a odložíte ju na svoj tzv. inner circle a nebudete ju používať, ale získate za ňu viac bodov, ako keď ju budete mať na konci hry vo svojom balíku.

 

Obsah hry:

Game board
Market board
Rulebook
Storage tray
Pad of scorecards
4 Drow-house playmats
340 Minion cards
288 Die-cut pieces

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Peter Lee, Rodney Thompson, Andrew Veen
Rok vydania:
2021
Herné rozšírenia
Tyrants of the Underdark: Aberrations & Undead exp.
momentálne nedostupné
9,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje