Únikovka Junior - Uvězneni ve vesmíru
Tvoj verný kamarát robot Portík ťa práve teleportoval do roku 3144. Tím astronautov na prieskumnej misii prestal podávať hlásenia a panuje podozrenie, že za tým stoja obyvatelia planéty Hyena. Za chvíľu už bude neskoro. Aká je tvoja úloha? Pomôcť členom posádky, bezpečne ich dopraviť späť na ich planétu a uniknúť skôr než sa uzavrie časopriestorová brána. Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků už bude pozdě! Tvůj úkol? Pomoci členům posádky, bezpečně je dopravit zpět na jejich planetu a uniknout dřív, než se časoprostorová brána uzavře. Kniha Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru je plná hádaniek, ktoré môžu deti riešiť samé, ale aj s rodinou alebo kamarátmi. Nepotebujú k tomu žiadne konkrétne vedomosti. Kľúčom k úspešnému vyriešeniu hádaniek je nielen logické myslenie a tímová práca, ale aj udržanie pozornosti a schopnosť rozhodnúť sa.  Na vyriešenie úloh majú deti 30 až 60 minút, podľa toho akú náročnosť si zvolia. Súčasťou knihy sú aj nápovede a riešenia. Strach z neúspechu tu nie je na mieste. Robot Portík je vždy pripravený poradiť. Kniha obsahuje aj vystrihovacie prvky, ktoré pomáhajú pri iešení úloh. Ide o jednorázovú hru, ale deti čaká skvelý zážitok z únikovej hry.
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
6,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Tvoj verný kamarát robot Portík ťa práve teleportoval do roku 3144. Tím astronautov na prieskumnej misii prestal podávať hlásenia a panuje podozrenie, že za tým stoja obyvatelia planéty Hyena. Za chvíľu už bude neskoro. Aká je tvoja úloha? Pomôcť členom posádky, bezpečne ich dopraviť späť na ich planétu a uniknúť skôr než sa uzavrie časopriestorová brána.

Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků už bude pozdě! Tvůj úkol? Pomoci členům posádky, bezpečně je dopravit zpět na jejich planetu a uniknout dřív, než se časoprostorová brána uzavře.

Kniha Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru je plná hádaniek, ktoré môžu deti riešiť samé, ale aj s rodinou alebo kamarátmi. Nepotebujú k tomu žiadne konkrétne vedomosti. Kľúčom k úspešnému vyriešeniu hádaniek je nielen logické myslenie a tímová práca, ale aj udržanie pozornosti a schopnosť rozhodnúť sa. 

Na vyriešenie úloh majú deti 30 až 60 minút, podľa toho akú náročnosť si zvolia. Súčasťou knihy sú aj nápovede a riešenia. Strach z neúspechu tu nie je na mieste. Robot Portík je vždy pripravený poradiť.

Kniha obsahuje aj vystrihovacie prvky, ktoré pomáhajú pri iešení úloh. Ide o jednorázovú hru, ale deti čaká skvelý zážitok z únikovej hry.

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
30-60 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje