Voidfall CZ
Dlhé storočia vládol rod Novarchov v galaktickom feudálnom impériu tvrdou rukou a postaral sa o úžasný technologický rozvoj, vďaka ktorému sa ľudstvo rozšírilo do každého kúta galaxie. Popritom sa však vyvíjali aj mýty o tom, že existuje ešte väčšie bytie z inej dimenzie – Voidfall. Hoci bolo považované iba za legendu, práve ono spôsobilo rozmach technológií, aby v konečnom dôsledku mohlo ovládnuť tento svet. A práve v tomto momente začína táto 4X hra Voidfall, ktorá preverí mozgové závity 1-4 hráčov. Budete sa snažiť vybudovať čo najefektívnejšie svoje impérium, aby ste sa stali novým vládcom vesmíru. Budete musieť správne využívať zdroje, interagovať s ostatnými hráčmi (či už bojom, alebo dohodami), ako aj silné stránky vášho rodu (a minimalizovať tie slabšie), aby ste sa stali vládcom vesmíru, alebo spojíte svoje sily (prípadne to skúsite sám v sóle) a pokúsite sa poraziť Voidfalla. Pomocou výberu správnych akcií sa snažíte v troch cykloch rozvíjať svoje technológie, reagovať na rôzne udalosti intergalaktického sveta, postupovať na stupniciach vašej civilizácie, získavať a spravovať obyvateľstvo, infraštruktúru a produkciu surovín pre váš rod. Samozrejme, bez boja to nepôjde a na to potrebujete vhodnú flotilu vesmírnych lodí (máte na výber 5 druhov lodí), aby ste mohli dobývať nové sektory a bojovať s ostatnými hráčmi, ako aj bojovníkmi Voidfalla. Podiel náhody v hre je veľmi malý a to sa týka aj boja – namiesto kociek o víťazstve rozhoduje, ako sa vám podarí pripraviť sa na súboj a prechytračiť súperov. Hra obsahuje aj funkčný sólo mód.
Odporúčaný vek:
15 rokov
Dĺžka hry:
90-240 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
88,99 €
Dostupné od 17.9.2024
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dostupné od 17.9.2024
Predajňa BB: Dostupné od 17.9.2024
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Dlhé storočia vládol rod Novarchov v galaktickom feudálnom impériu tvrdou rukou a postaral sa o úžasný technologický rozvoj, vďaka ktorému sa ľudstvo rozšírilo do každého kúta galaxie. Popritom sa však vyvíjali aj mýty o tom, že existuje ešte väčšie bytie z inej dimenzie – Voidfall. Hoci bolo považované iba za legendu, práve ono spôsobilo rozmach technológií, aby v konečnom dôsledku mohlo ovládnuť tento svet. A práve v tomto momente začína táto 4X hra Voidfall, ktorá preverí mozgové závity 1-4 hráčov. Budete sa snažiť vybudovať čo najefektívnejšie svoje impérium, aby ste sa stali novým vládcom vesmíru.

Budete musieť správne využívať zdroje, interagovať s ostatnými hráčmi (či už bojom, alebo dohodami), ako aj silné stránky vášho rodu (a minimalizovať tie slabšie), aby ste sa stali vládcom vesmíru, alebo spojíte svoje sily (prípadne to skúsite sám v sóle) a pokúsite sa poraziť Voidfalla.

Pomocou výberu správnych akcií sa snažíte v troch cykloch rozvíjať svoje technológie, reagovať na rôzne udalosti intergalaktického sveta, postupovať na stupniciach vašej civilizácie, získavať a spravovať obyvateľstvo, infraštruktúru a produkciu surovín pre váš rod. Samozrejme, bez boja to nepôjde a na to potrebujete vhodnú flotilu vesmírnych lodí (máte na výber 5 druhov lodí), aby ste mohli dobývať nové sektory a bojovať s ostatnými hráčmi, ako aj bojovníkmi Voidfalla. Podiel náhody v hre je veľmi malý a to sa týka aj boja – namiesto kociek o víťazstve rozhoduje, ako sa vám podarí pripraviť sa na súboj a prechytračiť súperov.

Hra obsahuje aj funkčný sólo mód.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
90-240 min.
Odporúčaný vek:
15+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Nigel Buckle, Dávid Turczi
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje