Výprava + 9 promo kariet
Výprava je kartová hra z prostredia Artušovských legiend, určená najmä väčším skupinám hráčov. Hráči dostanú náhodne a potajme jednu z postav prislúchajúcu k Dobru či Zlu a následne medzi sebou budú diskutovať, zastierať a klamať, aby buď dosiahli úspech výpravy, na ktorú sa majú spoločne vydať, či aby mu zabránili. Čaká vás veľa vyjednávania, blafovania a vzájomného obviňovania! Navyše, k dobru aj zlu prislúchajú rôzne postavy, majúce svoje zvláštne schopnosti, ktoré dokážu hrou poriadne zamiešať! Zvíťazí dobro, alebo zlo? To záleží v tejto spoločenskej dedukčnej hre iba od vás!
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Jazyk hry:

K hre Výprava u nás dostanete ako darček 9 bonusových postáv, ktorými si spestríte hru.

20,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Výprava je kartová hra z prostredia Artušovských legiend, určená najmä väčším skupinám hráčov. Hráči dostanú náhodne a potajme jednu z postav prislúchajúcu k Dobru či Zlu a následne medzi sebou budú diskutovať, zastierať a klamať, aby buď dosiahli úspech výpravy, na ktorú sa majú spoločne vydať, či aby mu zabránili.

Čaká vás veľa vyjednávania, blafovania a vzájomného obviňovania! Navyše, k dobru aj zlu prislúchajú rôzne postavy, majúce svoje zvláštne schopnosti, ktoré dokážu hrou poriadne zamiešať! Zvíťazí dobro, alebo zlo? To záleží v tejto spoločenskej dedukčnej hre iba od vás!

Obsah hry:

26 kariet postáv, 26 žetónov postáv, 4 tabuľky skóre, 2 karty lojality, 20 kariet výprav, 5 tímových žetónov, 5 žetónov skóre, 10 pomôcok hráčov, 5 žetónov veteránov, 1 žetón lídra, 1 žetón mágie, 3 žetóny amuletov, 3 žetóny "vyblednutých" amuletov, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
4-10 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Don Eskridge
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje