What's Up
What's Up je rýchla kartová hra, ktorá dokonale precvičí vašu pamäť. Čaká na vás 30 obojstranných kariet s farebnými vtáčikmi. Na kartách je 1-3 vtáčikov v jednej zo štyroch farieb (zelená, červená, žltá a fialová) z druhej strany je buď rovnaký počet vtáčikov v inej farbe, alebo iný počet vtáčikov v rovnakej farbe. Vo svojom ťahu, môžete otočiť jednu z vyložených kariet. Ak sa vám hodí, môžete si ju zobrať, ak nie, necháte ju v ponuke a naspäť ju neotáčate. Vašou úlohou je nazbierať určitý počet (záleží od počtu hráčov) setov vtáčikov v jednej farbe. Zbierať ich ale musíte postupne od jedného vtáčika, potom dvoch a až nakoniec troch. Pozorne sledujte aj ostatných hráčov, karty, ktoré otáčajú môžu byť užitočné aj pre vás.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
9,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

What's Up je rýchla kartová hra, ktorá dokonale precvičí vašu pamäť. Čaká na vás 30 obojstranných kariet s farebnými vtáčikmi. Na kartách je 1-3 vtáčikov v jednej zo štyroch farieb (zelená, červená, žltá a fialová) z druhej strany je buď rovnaký počet vtáčikov v inej farbe, alebo iný počet vtáčikov v rovnakej farbe.

Vo svojom ťahu, môžete otočiť jednu z vyložených kariet. Ak sa vám hodí, môžete si ju zobrať, ak nie, necháte ju v ponuke a naspäť ju neotáčate. Vašou úlohou je nazbierať určitý počet (záleží od počtu hráčov) setov vtáčikov v jednej farbe. Zbierať ich ale musíte postupne od jedného vtáčika, potom dvoch a až nakoniec troch. Pozorne sledujte aj ostatných hráčov, karty, ktoré otáčajú môžu byť užitočné aj pre vás.

Obsah hry:
  • 30 obojstranných kariet
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dennis Kirps, Jean-Claude Pellin
Rok vydania:
2016
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje