Xalapa
Mystická vízia odhalila šamanom, že sa blíži veľké nebezpečenstvo. Mocní šamani sa teraz musia postaviť proti sebe a podstúpiť skúšku, odhaliť mocné symboly a podľa požiadaviek rozložiť magické kamene. Kto najúspešnejšie splní požiadavky a počas 7 dní (kôl) použije čo najmenej magických kameňov, stane sa najmocnejším šamanom, ktorý odvráti nebezpečenstvo.   Každé zo siedmych kôl sa odhalia karty požiadaviek, podľa ktorých musí každý hráč na svojej doske rozložiť magické kamene. Dôležité je nielen správne a rýchlo umiesniť kamene, ale použiť ich pritom čo najmenej, to znamená splniť niektorými kameňmi viaceré požiadavky. Treba byť však pozorný, pretože nesplnené požiadavky sa trestajú mínusovými bodmi. Hra sa dá hrať vo viacerých obtiažnostných úrovniach a obsahuje aj variant, v ktorom hráči na začiatku kola odhadujú koľko asi požiadaviek, v rade od prvého, sa im podarí splniť - t.j. skryto vyberú jeden zo svojich číselných žetónov, ktoré potom hráči naraz odhalia.   Pravidlá DE, ENG, FR, HOL, TUR
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
27,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Mystická vízia odhalila šamanom, že sa blíži veľké nebezpečenstvo. Mocní šamani sa teraz musia postaviť proti sebe a podstúpiť skúšku, odhaliť mocné symboly a podľa požiadaviek rozložiť magické kamene. Kto najúspešnejšie splní požiadavky a počas 7 dní (kôl) použije čo najmenej magických kameňov, stane sa najmocnejším šamanom, ktorý odvráti nebezpečenstvo.  

Každé zo siedmych kôl sa odhalia karty požiadaviek, podľa ktorých musí každý hráč na svojej doske rozložiť magické kamene. Dôležité je nielen správne a rýchlo umiesniť kamene, ale použiť ich pritom čo najmenej, to znamená splniť niektorými kameňmi viaceré požiadavky. Treba byť však pozorný, pretože nesplnené požiadavky sa trestajú mínusovými bodmi. Hra sa dá hrať vo viacerých obtiažnostných úrovniach a obsahuje aj variant, v ktorom hráči na začiatku kola odhadujú koľko asi požiadaviek, v rade od prvého, sa im podarí splniť - t.j. skryto vyberú jeden zo svojich číselných žetónov, ktoré potom hráči naraz odhalia.  

Pravidlá DE, ENG, FR, HOL, TUR

Obsah hry:
  • 1 centrálny herný plán
  • 6 herných plánov pre hráčov
  • 6 značiek hráčov
  • 36 kariet
  • 48 prievitných kameňov
  • 30 značiek chýb
  • 1 ukazovateľ kola
  • 30 žetónov čísiel 
  • 1 presýpacie hodiny
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Lauge Luchau
Rok vydania:
2014
Podobné hry
skladom, odosielame čo najskôr
11,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje