Zboduj město + promo žetóny
Zboduj město je malá kartová hra, ktorá je vhodná pre skúsenejšie rodiny. Zahrajú si ju 2-4 hráči. Snažíte sa v nej vybudovať čo najefektívnejšie svoje mesto a získavať suroviny. V tejto hre sú kartičky obojstranné a na základe toho, na ktorej strane je kartička otočená, sú tam buď budovy, alebo zdroje. Vo svojom ťahu si z mriežky 4x4 vyberiete dve susediace kartičky a zoberiete si ich. Za budovy musíte odhodiť príslušné suroviny. Budovy ale dávajú možnosť získať bodovacie kartičky a trvalé bonusy do ďalšej hry, vďaka čomu budete potrebovať menej zdrojov na stavbu budov. Kombinácie kariet, ktoré sú v hre a ktorou stranou sú otočené zaručujú napriek minimalizmu pri rozmeroch krabice obrovskú znovuhrateľnosť.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý

K hre Zboduj město u nás dostanete ako darček 4 bodovacie žetóny, ktorými si spestríte hru.

16,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zboduj město je malá kartová hra, ktorá je vhodná pre skúsenejšie rodiny. Zahrajú si ju 2-4 hráči. Snažíte sa v nej vybudovať čo najefektívnejšie svoje mesto a získavať suroviny.

V tejto hre sú kartičky obojstranné a na základe toho, na ktorej strane je kartička otočená, sú tam buď budovy, alebo zdroje. Vo svojom ťahu si z mriežky 4x4 vyberiete dve susediace kartičky a zoberiete si ich. Za budovy musíte odhodiť príslušné suroviny. Budovy ale dávajú možnosť získať bodovacie kartičky a trvalé bonusy do ďalšej hry, vďaka čomu budete potrebovať menej zdrojov na stavbu budov. Kombinácie kariet, ktoré sú v hre a ktorou stranou sú otočené zaručujú napriek minimalizmu pri rozmeroch krabice obrovskú znovuhrateľnosť.

Obsah hry:

150 obojstranných kariet zdrojov, 4 štartovacie karty inšpirácie, 22 žetónov verejných budov, 2 žetóny trhu, prehľadová karta, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Molly Johnson, Robert Melvin, Shawn Stankewich
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje