Batman: Návrat Temného rytíře Deluxe
Batman: Návrat Temného rytíře, je temnou a príbehovou sólovkou (hoc si ju zahráte aj dvaja), v ktorej sa Bruce Wayne po dlhom dôchodku vráti ku svojmu skutočnému ja a Batman si opäť nasadí masku a plášť, aby zachránil Gotham City! Hra vzdáva hold kultovému dielu Franka Millera a histórii ochrancu Gothamu. Herný mechanizmus umne nahrádza klasické získavanie a zlepšovanie nových schopností, metódou opotrebovávacej vojny. Batman sa vracia z odpočinku a musí urobiť všetko pre to, aby odolal presile nepriateľov v podobe gangu Mutantov, či polície a novinárov, ktorí pracujú na tom, aby samozvaného hrdinu zastavili. Z podsvetia Gotham City sa ako hmyz po nadvihnutí kameňa vyroja aj starí známi záporáci, ako Joker, Two-Face, vodca Mutantov, či váš bývalý spojenec, Muž z ocele, Superman! Vo vašom boji môžete získať pomoc od prízrakov vašej minulosti a starých spojencov, ako sú komisár Gordon, Green Arrow, alebo Carrie Kelley ako Robin. Prebojujte sa epickým príbehom, pričom sa výsledky každej misie prenášajú do tej nasledujúcej (každú misiu môžete hrať aj ako samostatnú hru, bez akéhokoľvek prepojenia s kampaňou). Vysoká variabilita a takmer nekonečné kombinácie kariet prinášajú pri každom hraní nové zážitky a jedinečné výzvy! “If it’s war they want--I’ve got just the thing...”  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
119,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Batman: Návrat Temného rytíře, je temnou a príbehovou sólovkou (hoc si ju zahráte aj dvaja), v ktorej sa Bruce Wayne po dlhom dôchodku vráti ku svojmu skutočnému ja a Batman si opäť nasadí masku a plášť, aby zachránil Gotham City! Hra vzdáva hold kultovému dielu Franka Millera a histórii ochrancu Gothamu.

Herný mechanizmus umne nahrádza klasické získavanie a zlepšovanie nových schopností, metódou opotrebovávacej vojny. Batman sa vracia z odpočinku a musí urobiť všetko pre to, aby odolal presile nepriateľov v podobe gangu Mutantov, či polície a novinárov, ktorí pracujú na tom, aby samozvaného hrdinu zastavili. Z podsvetia Gotham City sa ako hmyz po nadvihnutí kameňa vyroja aj starí známi záporáci, ako Joker, Two-Face, vodca Mutantov, či váš bývalý spojenec, Muž z ocele, Superman!

Vo vašom boji môžete získať pomoc od prízrakov vašej minulosti a starých spojencov, ako sú komisár Gordon, Green Arrow, alebo Carrie Kelley ako Robin.

Prebojujte sa epickým príbehom, pričom sa výsledky každej misie prenášajú do tej nasledujúcej (každú misiu môžete hrať aj ako samostatnú hru, bez akéhokoľvek prepojenia s kampaňou). Vysoká variabilita a takmer nekonečné kombinácie kariet prinášajú pri každom hraní nové zážitky a jedinečné výzvy!

“If it’s war they want--I’ve got just the thing...”

 

Obsah hry:

200+ herných kariet
10 veľkoformátových kariet
1 herný plán
160+ žetónov
21 stojančekov
21 základní pre stojančeky
1 stierateľná fixka
11 gravírovaných kociek batarangov
11 iných gravírovaných kociek
4 knihy pravidiel

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Daryl Andrews, Morgan Dontanville
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje