Bears Vs Babies NSFW Expansion Pack
Bears Vs Babies NSFW Expansion Pack je rozšírenie kartovej párty hry Bears Vs Babies, ktoré obsahuje "drsnejšie" karty.   Bears vs Babies je v ďalšia bláznivá kartová párty hra od tvorcov megaúspešných Exploding Kittens. Tentokrát, namiesto mačiek, na vás čakajú medvede a miminká. A to pekne nepríjemné miminká,ktorých cieľom je jediné - zničiť vašich "roztomilých" medvedíkov. Počas hry budete zostavovať svojich medveďov z kariet zobrazujúcich rôzne diely, nástroje a súčiastky a s nimi potom odrážať útoky krutých miminiek. Spoločný balíček kariet obsahuje karty dielov medveďov a karty miminiek. Keď si potiahnete kartu dielu, môžete ju priložiť k svojmu medveďovi (alebo čo to vlastne je :)). Keď potiahnete kartu miminka vyložíte ju dostredu stola. Keď sú tieto vyložené miminká vyprovokované, zaútočia na vašich sladkých maznáčikov a každého, ktorý má menej dielov ako je počet útočiacich miminiek, zničia. Ale každý s väčším počtom dielov sa ubráni a porazí útočiace mimimonštrá a skóruje. Hra je nenáročná a tak ako pri Exploding Kittens, vtipne ilustrovaná a originálna. No a samozrejme zábavná.    
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
14,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry
Bears Vs Babies NSFW Expansion Pack je rozšírenie kartovej párty hry Bears Vs Babies, ktoré obsahuje "drsnejšie" karty.
 
Bears vs Babies je v ďalšia bláznivá kartová párty hra od tvorcov megaúspešných Exploding Kittens. Tentokrát, namiesto mačiek, na vás čakajú medvede a miminká. A to pekne nepríjemné miminká,ktorých cieľom je jediné - zničiť vašich "roztomilých" medvedíkov. Počas hry budete zostavovať svojich medveďov z kariet zobrazujúcich rôzne diely, nástroje a súčiastky a s nimi potom odrážať útoky krutých miminiek.
Spoločný balíček kariet obsahuje karty dielov medveďov a karty miminiek. Keď si potiahnete kartu dielu, môžete ju priložiť k svojmu medveďovi (alebo čo to vlastne je :)). Keď potiahnete kartu miminka vyložíte ju dostredu stola. Keď sú tieto vyložené miminká vyprovokované, zaútočia na vašich sladkých maznáčikov a každého, ktorý má menej dielov ako je počet útočiacich miminiek, zničia. Ale každý s väčším počtom dielov sa ubráni a porazí útočiace mimimonštrá a skóruje.
Hra je nenáročná a tak ako pri Exploding Kittens, vtipne ilustrovaná a originálna. No a samozrejme zábavná.  

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje