Beyond the Sun
Beyond the Sun je vesmírna civilizačná hra, v ktorej hráči vyvíjajú nové technológie týkajúce sa vesmírnych plavieb. Každý postupuje technologickým stromom na základe vlastnej stratégie a plánov. Novoobjavené technológie sa potom stávajú dostupné aj pre ostatných hráčov. Pri tom sa hráči snažia obsadzovať rôzne planéty a získať dominanciu v oblasti ekonomického rozvoja, vedy a galaktického vplyvu.  Hra má možno suchšiu grafiku, ale ponúka skvelú znovuhrateľnosť, veľké strategické možnosti, technologický strom sa vytvára v každej hre inak. K intenzívnej interakcii prispieva nielen systém obsadzovania akcií, ale aj prvky area control boja o planéty. 
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
64,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Beyond the Sun je vesmírna civilizačná hra, v ktorej hráči vyvíjajú nové technológie týkajúce sa vesmírnych plavieb. Každý postupuje technologickým stromom na základe vlastnej stratégie a plánov. Novoobjavené technológie sa potom stávajú dostupné aj pre ostatných hráčov. Pri tom sa hráči snažia obsadzovať rôzne planéty a získať dominanciu v oblasti ekonomického rozvoja, vedy a galaktického vplyvu. 

Hra má možno suchšiu grafiku, ale ponúka skvelú znovuhrateľnosť, veľké strategické možnosti, technologický strom sa vytvára v každej hre inak. K intenzívnej interakcii prispieva nielen systém obsadzovania akcií, ale aj prvky area control boja o planéty. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Dennis K. Chan
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Skladom, odosielame čím skôr
7,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje