D&D RPG 5E Dungeon Volo´s Guide to Monster
Príručka monštier (224 stranová) pre Dungeons & Dragons 5E. Kapitola 1: Ikonickým príšerám sú doplnené informácie o ich pôvode, postojoch, ktoré zastávajú, chovanie, ako vyzerá ich brlôh. Začítajte sa do pozadia napr. Beholdera, Mind Flayera, Yuanti, ako aj klasickým orkov, gnolov a koboldov. Kapitola 2: Odhaľte rozmanité pozadie rás, ktoré si hráci môžu vybrať pre svoju postavu ako napr. goblini, orkovia, alebo firbolgov.  Kapitola 3: Bestiár obsahuje herné údaje a mytológiu pre skoro stovku príšer pre akúkoľvek D&D kampaň. Získajte prístup k pravidlám a príbehom pre tucty príšer nových v piatej verzii Dungeons & Dragons, ako napr. Froghemoth, Neogi, alebo Varouille.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Príručka monštier (224 stranová) pre Dungeons & Dragons 5E.

Kapitola 1: Ikonickým príšerám sú doplnené informácie o ich pôvode, postojoch, ktoré zastávajú, chovanie, ako vyzerá ich brlôh. Začítajte sa do pozadia napr. Beholdera, Mind Flayera, Yuanti, ako aj klasickým orkov, gnolov a koboldov.

Kapitola 2: Odhaľte rozmanité pozadie rás, ktoré si hráci môžu vybrať pre svoju postavu ako napr. goblini, orkovia, alebo firbolgov.
 
Kapitola 3: Bestiár obsahuje herné údaje a mytológiu pre skoro stovku príšer pre akúkoľvek D&D kampaň. Získajte prístup k pravidlám a príbehom pre tucty príšer nových v piatej verzii Dungeons & Dragons, ako napr. Froghemoth, Neogi, alebo Varouille.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Rok vydania:
2016
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje