D&D RPG 5E: Spectacular Settlements
S pomocou knihy Spectacular Settlements môžete vytvoriť veľa rôznych miest, aby ste zaplnili svet v ktorom hrávate, či už sa jedná o oficiálne prostredie, alebo Vami vytvorené. Vnútri nájdete ľahko použiteľné kapitoly venujúce sa tvorbe osídlia. Vhodná pre pánov jaskýň, ktorým pomôže, či už trocha inšpirácie, alebo nedostatok času budovať zaujímavé mestá, ktorý radšej venujú rozvoju príbehu. Obsahuje 64 plne vybudovaných osídlí, každé s ich unikátnym štýlom a farebnou mapou, ktoré sú pripravené na použitie v ktoromkoľvek hernom svete v rámci sekúnd.
Odporúčaný vek:
12 rokov
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
42,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

S pomocou knihy Spectacular Settlements môžete vytvoriť veľa rôznych miest, aby ste zaplnili svet v ktorom hrávate, či už sa jedná o oficiálne prostredie, alebo Vami vytvorené. Vnútri nájdete ľahko použiteľné kapitoly venujúce sa tvorbe osídlia. Vhodná pre pánov jaskýň, ktorým pomôže, či už trocha inšpirácie, alebo nedostatok času budovať zaujímavé mestá, ktorý radšej venujú rozvoju príbehu.

Obsahuje 64 plne vybudovaných osídlí, každé s ich unikátnym štýlom a farebnou mapou, ktoré sú pripravené na použitie v ktoromkoľvek hernom svete v rámci sekúnd.

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje