Detektivní únikovka - Maria díl 2. (Tajemství známky)
Detektívna únikovka - Maria díl 2.(Tajemství známky) je pokračovaním hernej série z edície Mozkovna na spôsob severskej detektívky, ktorá vás pomocou hádaniek a hlavolamov pohltí a ponúkne podobný zážitok, ako zo skutočnej únikovej miestnosti! Kombinujete v nej predmety, riešite záhady a lúštite šifry s cieľom dokončiť príbeh. Múdry telefón, alebo tablet vám robí pri hraní spoločníka a zaznamenáva váš pokrok či ponúka nápovedu, ak je nutná. Vďaka unikátnemu sériovému číslu sa vám postup v hre ukladá. Vďaka tomu môžete pokračovať v rozohranej hre. Sériové číslo môžete zadať až 30krát. Upozornenie: Hry Únikovky môžete hrať plnohodnotne len raz (pri opakovanom hraní už budete poznať riešenia rébusov). Darujte ju po odohraní priateľom a porovnajte si svoje výsledky.
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
13,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Detektívna únikovka - Maria díl 2.(Tajemství známky) je pokračovaním hernej série z edície Mozkovna na spôsob severskej detektívky, ktorá vás pomocou hádaniek a hlavolamov pohltí a ponúkne podobný zážitok, ako zo skutočnej únikovej miestnosti!

Kombinujete v nej predmety, riešite záhady a lúštite šifry s cieľom dokončiť príbeh.

Múdry telefón, alebo tablet vám robí pri hraní spoločníka a zaznamenáva váš pokrok či ponúka nápovedu, ak je nutná. Vďaka unikátnemu sériovému číslu sa vám postup v hre ukladá. Vďaka tomu môžete pokračovať v rozohranej hre. Sériové číslo môžete zadať až 30krát.

Upozornenie: Hry Únikovky môžete hrať plnohodnotne len raz (pri opakovanom hraní už budete poznať riešenia rébusov). Darujte ju po odohraní priateľom a porovnajte si svoje výsledky.

Obsah hry:

54 kariet

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje