Dni Harryho Pottera

2. mája sa naprieč čarodejníckym a muklovským svetom oslavuje medzinárodný deň Harryho Pottera. Teda, u nás v iHRYsku budeme oslavovať až týždeň! Potterovské hry sú dostupnejšie než kedy predtým.

Tento rok si pripomíname 26. výročie jedného z najikonickejších momentov sveta Harryho Pottera – bitky o Rokfort! Táto kľúčová udalosť priniesla koniec druhej čarodejníckej vojny a znamenala definitívnu porážku Lorda Voldemorta, a jeho prívržencov. Uznajte, to už si nejakú malú oslavu zaslúži a oslavovať bez spoločenských hier je mrzutejšie než kŕmenie krčorohého chrapogota!

Aby sa vám oslavovalo nadšenejšie a v pravom potterovskom duchu, vybrali sme pre vás niekoľko krásnych hier, ktoré vás dokážu vtiahnuť do magického sveta kúziel skôr, než poviete „šikmaučka”. Vďaka bohatému spektru možností potešia naozaj každého "Potterheada" a keď už teda oslavujeme, postarali sme sa o to, aby vám ich nákup ušetril aj nejaké tie galeóny. Ak používate muklovské peniaze, ušetríte samozrejme eurá (a nebude ich málo) !

Výber hry môže byť rovnako náročný, ako príprava zložitého elixíru, preto sme k nášmu hernému výberu pristúpili zodpovedne a poriadne (ako keď sa chcete spriateliť s Hipogrifom, veď viete) a snažili sme sa namiešať herný Felix Felicis pre naozaj každého čaromila. Napríklad:

Boj o Rokfort - hra v ktorej spolupracujete, prechádzajúc 7 ročníkov (krabičiek s novými výzvami a vylepšeniami hry) stojíte pred ultimátnou výzvou: poraziť na záver Lorda Voldemorta. Hra je vhodná aj pre menej skúsených hráčov, avšak už patrí medzi “poriadne hry”.

Desiatka Harry Potter - slovenské vydanie vedomostnej kvízovej hry s pridanou zábavou, ak si totiž nie ste naozaj istí odpoveďami, riskujete dovtedajšie úspechy.

Rokfortský školský pohár - krásne prenesená súťaž o získanie najviac bodov pre tú vašu fakultu. Každý hráč ovláda troch reprezentantov fakulty, ktorí sa zlepšujú v rôznych predmetoch a postupne plnia zložitejšie a zapeklitejšie výzvy. Ideálne pre aspoň trochu skúsených hráčov.

Návrat smrťožrútov - ďalšia z hier, v ktorých vyhráte všetci spolu, alebo budete spolu biedne porazení. Mnoho kociek dodáva hre dynamiku, každý z hráčov stavia tím čarodejníkov, bojuje o rôzne lokácie čarodejného sveta, poráža smrťožrútov a na konci aj… veď viete koho. 

Napriek množstvu žiadostí a nášho chcenia vaše objednávky ani tentokrát nebudeme vedieť doručovať Sovou poštou, či cez “hop šup” sieť. Išlo by o porušenie približne 24 nariadení oddelenia Utajovania čarodejníckej existencie. 

Špeciálne ceny platia do 9. mája 2024 do polnoci, alebo do minutia zásob.

Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje