Dračí doupě II - Hry mocných
Dračí doupě je najznámejšia česká hra na hrdinov. Všetci v nej končia ako víťazi a nikto neodchádza porazený. Ako je to možné? Cieľom totiž nie je vyhrať, ale zabaviť sa a spoločne prežiť príbeh. Ako vo filme. Ako v knihe. Akurát je to omnoho lepšie...Všetko sa odohrává iba vo fantázii hráčov. Stačí vám teda iba kus papiera, ceruzka a niekoľko kociek. Hrať Dračí doupě môžete v izbe pri stole, vo vlaku, cez prestávku v škole, pri táboráku, skrátka kdekoľvek.V tomto rozšírení pre Dračí doupě II nájdete nové povolania: ničiteľ, vodca, černokňažník, divotvorca, pomstiteľ, tieň, živlomág, žrec, paladin a inkvizítor. Môžete sa tešiť na viac ako sto nových zvláštnych schopností, ukážkové organizácie a mestá, beštiár s novými bytosťami a desiatky námetov na príbehy mocných.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
12,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Dračí doupě je najznámejšia česká hra na hrdinov. Všetci v nej končia ako víťazi a nikto neodchádza porazený. Ako je to možné? Cieľom totiž nie je vyhrať, ale zabaviť sa a spoločne prežiť príbeh. Ako vo filme. Ako v knihe. Akurát je to omnoho lepšie...

Všetko sa odohrává iba vo fantázii hráčov. Stačí vám teda iba kus papiera, ceruzka a niekoľko kociek. Hrať Dračí doupě môžete v izbe pri stole, vo vlaku, cez prestávku v škole, pri táboráku, skrátka kdekoľvek.

V tomto rozšírení pre Dračí doupě II nájdete nové povolania: ničiteľ, vodca, černokňažník, divotvorca, pomstiteľ, tieň, živlomág, žrec, paladin a inkvizítor. Môžete sa tešiť na viac ako sto nových zvláštnych schopností, ukážkové organizácie a mestá, beštiár s novými bytosťami a desiatky námetov na príbehy mocných.

Obsah hry:

Kniha je viazaná a má 192 strán formátu 165x230 mm. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-10 hráčov
Dĺžka hry:
60-360 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje