Drako: Drak a trpaslíci
Drako: Drak a trpaslíci je asymetrická hra pre dvoch hráčov, v ktorej majú obaja rôzne možnosti a tiež odlišný cieľ. Úlohou hráča hrajúceho za trpaslíkov je zabiť draka. Cieľom jeho protivníka je, aby drak boj prežil. Dĺžka hry je obmedzená balíkom kariet. Končí v okamžiku, kedy hráčovi hrajúcemu za trpaslíkov dojdú karty. Pomocou akcií na kartách hráči pohybujú figúrkami, útočia a bránia sa útokom súpera. Každá strana má svoje prednosti aj slabiny a je na hráčoch, aby ich čo najlepšie využili. Túto hru môžete tiež kombinovať s hrou Drako: Zlobři a rytíři. Drako - trailer  EN)
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Predobjednávka
Predajňa BA: Predobjednávka
Predajňa BB: Predobjednávka
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Drako: Drak a trpaslíci je asymetrická hra pre dvoch hráčov, v ktorej majú obaja rôzne možnosti a tiež odlišný cieľ. Úlohou hráča hrajúceho za trpaslíkov je zabiť draka. Cieľom jeho protivníka je, aby drak boj prežil. Dĺžka hry je obmedzená balíkom kariet. Končí v okamžiku, kedy hráčovi hrajúcemu za trpaslíkov dojdú karty. Pomocou akcií na kartách hráči pohybujú figúrkami, útočia a bránia sa útokom súpera. Každá strana má svoje prednosti aj slabiny a je na hráčoch, aby ich čo najlepšie využili. Túto hru môžete tiež kombinovať s hrou Drako: Zlobři a rytíři.

Drako - trailer 

EN)

Obsah hry:

Hrací plán, 38 dračích kariet, 38 trpasličích kariet, dračia plocha, plocha trpaslíkov, 1 figúrka draka, 3 figúrky trpaslíkov,  žetón siete, žetón zbesilosti, žetóny zranení, pravidlá.

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Kaluža
Rok vydania:
2020
Hodnotenie hry
pds
15.4.2012
Prvý x som ju hral na SlavCone 2012 . Je to super akčná zábava. Škoda len že je to iba pre dvoch hráčov. Figúrky sú celkom fajn, len mohli byť trochu farebnejšie.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje